Зрада улюбленого і як її пережити

Всім відомо, що жінкам властива чудова інтуїція і чуття. Коли жінка помічає деякі зміни в манері поведінки свого коханого, у неї зароджуються певні підозри, які часом стають нав’язливими. У таких ситуаціях поведінка дівчат може бути різним: одні починають активно перевіряти особисті речі свого супутника, його телефон і особисту переписку в Інтернеті, інші мовчки вичікують, намагаючись придумати для самої себе раціональне пояснення того, що відбувається.

На цьому етапі немає ніякого прямого підтвердження того, що чоловік невірний своїй коханій. Це поки тільки домисли, які необхідно вчасно відкинути в сторону, побороти свою цікавість і навчитися довіряти своєму коханому, щоб зберегти відносини і сім’ю.

Інша справа, якщо факт зради в наявності і цього знайдено незаперечний доказ. Особливо важко в разі, коли зрада відбувається в родині, де чоловік і жінка разом вже довгі роки, коли є діти і навіть онуки, або коли суперниця зовсім юна дівчина, більш підходяща на роль дочки, ніж коханки!

Емоції б’ють через край, і дуже важко в такій ситуації міркувати тверезо.

Головні питання, які в той момент вихором проносяться в голові: «Як все це витримати?», «Чи варто його прощати або треба піти?». А варіантів всього два: або дарувати кривдникові своє прощення і зберегти сім’ю, або «включити гордість» і піти назавжди. От і все!

Універсального варіанта, що підходить усім, просто не існує. Кожна жінка повинна сама вирішити, що для неї найважливіше в такий момент.

Є і підводні камені, які не можна залишати без уваги.

• Ненависть, гнів, бажання помститися і інші негативні негативні емоції.

Гнів насилу піддається контролю. Хтось вихлюпує його назовні, розбиваючи або руйнуючи щось, а хтось силкується придушити його всередині себе, тим самим створюючи серйозний ризик своїм психічним станом.

Такі сильні негативні емоції негативно впливають на сон людини, є однією з причин загострення хронічних захворювань, а також можу викликати інші небажані наслідки.

• Здоров’я дитини під загрозою.

Адже нерідко виникають ситуації, коли скривджена жінка цілеспрямовано намагається налаштувати дитини проти батька-кривдника. А дитячий організм ще не готовий таким сильним потрясінням. Батьки для дитини є прикладом у всьому, він їх однаково любить і йому дуже важко розриватися між ними, а тим більше робити вибір між мамою і татом! Дитина — найголовніше в житті, ні в якому разі не слід нехтувати його здоров’ям і перекидати на нього свій негатив і особисті невдачі!

• Алкогольна залежність.

Алкоголь таїть в собі величезну небезпеку. Він допомагає забути про свої проблеми лише на час. Виходить, що приймати його потрібно завжди, а при такому розкладі зупинитися буває дуже важко. Те ж саме можна сказати і про прийом снодійного і різних заспокійливих препаратів.