Єгипет — країна стародавніх загадок

Єгипет приваблює туристів з усього світу можливістю поєднати розслабляючий пляжний відпочинок з відвідуванням пізнавальних екскурсій. Ця країна найбільше відома туристам, завдяки єгипетським пірамідам, а й крім цього тут є безліч різних пам’яток.

Загадки давнини чекають вас

Столиця країни, місто Каїр є найбільшим мегаполісом африканського континенту. І тільки в Каїрському музеї можна побачити предмети, яким вже понад 2 тисячі років. Тут представлені найцікавіші та загадкові єгипетські знахідки самих різних часів. Багато експонатів досі є нерозгадані таємниці.

Одним з найцікавіших місць для паломництва можна назвати могутній Ніл. Для туристів всіх країн тут є відмінна можливість подорожі на гігантському поромі, який можна порівняти з житловим містом. Пором обладнаний кількома ресторанами, басейном і джакузі, торговими павільйонами. А виходи на берег обіцяють туристам цікаві і пізнавальні екскурсії. Плавання на поромі по Нілу — це чудова можливість ознайомитись з найчисельнішими храмами Єгипту, побачити стародавні обеліски, відвідати колоси Мнемона і побувати в Долині мертвих, де розташована гробниця Тутанхамона.

Дайвінг для любителів екстриму

Червоне море вже давно визнано знавцями одним з найкрасивіших місць для підводного плавання. У туристичних центрах Хургади і Шарм Ель-Шейха розташовується більше 100 дайвінг-центрів, де кожен бажаючий може спробувати себе в ролі підводного дослідника морських глибин.

Більшість готелів Єгипту обладнані власними пляжами для дайвінгу. Якщо ви хочете заощадити на підводному плаванні, можна зайнятися їм на менш відомих курортах Ель-Гуна або Дахаб. Тут на відміну від туристичних мек більш демократичні ціни і є можливість пірнати безпосередньо з берега, без оренди катера.

Для гостей країни Червоне море розкриває багатства і унікальні краси підводного життя. Найбільше захоплення у мандрівників викликають прекрасні коралові рифи, яким понад мільйон років. Ці чудові мікроорганізми навіть охороняються законом і не підлягають вивезенню з країни.

Привабливий сервіс

Особливості сервісу африканського континенту такі, що «зірковість» місцевих готелів досить умовна. Буває так, що тризірковий готель може виявитися набагато дорожче 4-зіркового. А 5-зірок можуть виявитися дешевше 4-зіркового. Рівень сервісу в Єгипті цілком гідний, що підтверджується постійним потоком сюди туристів з усього світу.