Єгипет. Де відпочити?

В Єгипті прийнято відпочивати в двох курортних містах — Шарм-ель-Шейх і Хургада. В чому різниця? Хургада користується попитом на багато більше, ніж Шарм-ель-шейх, по-перше, це дешевше, по-друге в Хургаді піщані пляжі. У Шармі коралові пляжі, де можна попірнати і подивитися на найкрасивіших риб, піщаних пляжів там зовсім не багато. Зате в Хургаді в більший час року вітру на відміну від шарму.

Куди поїхати треба визначитися заздалегідь, почитати відгуки в інтернеті, послухати враження друзів і близьких і вже потім звертатися в турагентство. Якщо ви знаєте в яке агентство ви будете звертатися, то обов’язково з’ясуйте з якими туроператорами воно працює і самі пошукайте готель в інтернеті вдома в невимушеній обстановці, який влаштує вас своїм обслуговуванням, інтер’єром, територією, пляжем, наданими послугами і всім іншим. Один готель може курирувати тільки один туроператор, тому якщо ви подбайте готель заздалегідь, а вже потім зверніться в турагентство, то не факт, що вам зможуть забронювати там номера. Природно найкраще поїхати в перевірений готель і з перевіреним туроператором, але навіть якщо цього не сталося не варто впадати у відчай.

По приїзду в чужу країну вас зустрінуть на автобусах і звезуть до місця вашого подальшого перебування, тобто на відпочинок. Там вас зустріне усміхнений персонал і запропонує заповнити картки туриста, якщо персонал не посміхається і не хоче посприяти вашому якнайшвидшому заселення в номери, то вам спочатку не пощастило.

Вас заселяють в номер, але номер вам не подобається, ваші дії… Не варто відразу бігти на рецепшн і вимагати інший номер, без хабара вам все одно його не дадуть (10-20 доларів), не витрачайте гроші даремно. У будь-якому випадку забиратися в номері будуть кожен день, т. Е. Чистота вам забезпечена, а вид з вікна вам навряд чи знадобиться. Посидьте будинку і в своєму задушливому місті, на курорті ви будете приходити в номер переодягнутися, освіжитися в душі і поспати. По приїзду в готель видають схеми розташування будівель на території готелю і розклад роботи всіх закладів, особливо завантажувати себе не варто, вийдіть на вулицю, тут майже всі росіяни, а росіяни в чужій країні стають дуже доброзичливими до своїх співвітчизників, там вам все розкажуть і пояснять буквально на пальцях. І ще, коли вперше ввійдете в номер, перевірте буквально все, крани, ніжки ліжок, поверхні стільниць, стільці, дзеркала і навіть бирку на ключі від номера, щоб на ньому не було відколів, за все це вам можуть пред’явити рахунок при виїзді.

Усе! Тепер почався ваш відпочинок, але не тут то було, на наступний день вас запросить на збори туроператор і почне пропонувати путівки на різні екскурсії. Візьміть всі буклети з собою і ознайомтеся в невимушеній обстановці. Ось тепер все…

Відпочивайте, знайомтеся з новими цікавими людьми і повертайтеся додому свіжими і відпочили!