Яку вибрати піцу

У кожного було в житті таке, що ось сидиш, будинки і нічого не хочеться, готує, і тут як завжди приходить на допомогу піца, ми дзвонимо в доставку і хочеться замовити піцу, яку ж вибрати серед такого розмаїття. Адже все гарненько собі уявляють піцу у вигляді кола, на якому розкладені всяку смакоту. І так розберемося які види піци бувають і яку ж вибрати.
Почнемо з класичної неаполітанської піци, цей рецепт є найбільш древнім, з’явився в Неаполі, після того як римляни і греки позитивно оцінили смак цієї страви.

Розкриємо деякі секрети рецепта, до складу начинки обов’язково повинна входити моцарелла, оливкова олія, томати і різні прянощі, і ще один секретом є те, що така піца обов’язково робиться на тонкому тесті. Якщо вам сподобалися інгредієнти, замовляйте піцу під назвою «Маргарита», вона є найбільш наближеною до неополітантской, так само ви можете самостійно додати будь-якої інгредієнт.

Італійська піца, крім класичної моцарели і томатів додають ще кілька додаткових інгредієнтів. Просто виберіть піцу з поєднанням найбільш улюблених ваших продуктів.

Кальцоне, або ж закрита піца, її відмінність в тому, що начинка викладається між двох шарів тесту. У приготуванні тесту використовують дріжджі, а це означає, що тісто виходить м’яким і пишним. Така піца є дуже ситної, тому якщо хочете вгамувати голод надовго, або ж якщо у вашому будинку є компанія друзів, то можете сміливо замовляти Кальцоне. Вам слід лише замовити піцу смачну на сайті http: // www. barbarisbar. com. ua / catalog / pizza /. Детальну інформацію читайте на сайті After Shopping Cafe Barbaris.

Існують особливі види піци — десертні. Тісто для таких піц робиться трохи прісним і солодким, до його складу входить мед, фрукти, десертні підливи і інше. Такий вид піц ще не дуже популярний в сучасному світі, але є багато піц до складу яких входить солодкий ананас, в поєднанні з шинкою і куркою.

Експериментуйте зі смаками самі, додавайте і комбінуйте з різними компонентами і знайдіть свою ідеальну смачну піцу. Пам’ятайте, що піца може бути солоною, солодкої, легкої або ситної. Піца підійде до вживання для будь-якої компанії, друзів, сімейної вечері, або ж романтичної вечері, для вечірки або тихого спокійного вечора, піца буде, до речі, для абсолютно будь-якого вечора.