Якою повинна бути сучасна дитяча парта

Сучасні батьки найчастіше згадують свою шкільну пору з здриганням. Просиджувати уроки в незручній позі, на незручному стільці, намагаючись зігнутися, щоб не писати в зошиті, як курка лапою… Такі реалії недалекого минулого. Радує те, що нашим дітям пощастило набагато більше – технічний прогрес в меблевій промисловості крокує семимильними кроками. Сьогодні можна вже знайти десяток сучасних, відповідних всім міжнародним стандартам якості, парт-трансформерів.

Письмові парти для дітей виробляють десятки компаній, вітчизняних і зарубіжних. Як не загубитися у різноманітті форм і видів і придбати для свого улюбленого малюка те, що стане вірним і надійним другом на весь період шкільного життя? Найголовніше, не варто поспішати з вибором і намагатися купити хоч щось. В такому випадку, вам дуже скоро стане гірко і прикро за безцільно витрачені кошти. Розібратися в тому, що з себе представляє сучасний дитячий стіл не так складно, як може здатися на перший погляд. Досить зрозуміти основні принципи, якими варто керуватися при виборі.

Дитяча парта в епоху трансформерів.

Якою повинна бути сучасна дитяча парта

Чому зростаючі парти всього за кілька років стали настільки популярні? Чим вони підкорюють серця своїх маленьких споживачів і їх батьків? Щоб знайти відповіді на ці питання, необхідно усвідомити, яким має бути правильний письмовий стіл для дитини? Насправді, критеріїв не так багато:

Зручність.

Дитина не повинна страждати і мучитися під час занять. Її тіло повинно знаходитися в правильному положенні. Комфортна поза забезпечує формування правильної постави і здоровий фізичний розвиток;

Безпека.

Всі матеріали будь-якого дитячого товару зобов’язані бути екологічно чистими і нешкідливими для здоров’я. Конструкція і деталі дитячої парти повинні мати мінімальну травматичну небезпечність;

Надійність..

Дитяча парта повинна мати солідний запас міцності і високу зносостійкість. Всі механізми і кріплення повинні гарантовано витримувати експлуатацію протягом багатьох років;

Практичність..

У конструкції дитячого столу повинні бути передбачені варіанти подальшого розвитку. По мірі росту дитини, їй знадобляться нові модулі (полиці, приставки, тумбочки), які повинні бути легко інтегровані.

Зібравши воєдино всі ці вимоги, Ви зможете легко уявити, яким повинен бути сучасний і зручний письмовий стіл для дитини. Природно, що у кожної дитини є свої додаткові побажання, які також варто врахувати до того, як заплатити гроші за парту, яка не подобається малюкові.

Чи є альтернатива зростаючим партам?

Дуже часто звучать теми на батьківських форумах про те, що досить традиційного письмового столу для дитини, без механізмів і регулювань, щоб жити і не тужити. Але навіть їх автори до кінця дискусій визнають, що їхні діти не відрізняються високою успішністю, непосидючі і не дуже люблять робити домашні завдання. В даному випадку, основним фактором є зручність малюка під час занять. Зростаючі парти зручні і фізіологічні, завдяки тому, що здатні підлаштуватися під індивідуальні особливості дитини. Звичайний стіл такими талантами не володіє. Його можна купити, посадити за нього своє чадо, але доведеться витрачати багато сил і нервів на мотивацію до занять. У Вас вистачить терпіння, щоб витримати подібні зусилля протягом десяти років? Так? Що ж, тоді альтернатива сучасним технологіям існує.

Джерело: парта