Який кузов автомобіля вважається найкращим?

При купівлі нового автомобіля кожна людина вибирає свої критерії. Будь то колір, витрата палива, динаміка, зовнішній вигляд або практичність, або все це разом – неважливо. Один з таких критеріїв вибору – вид автомобільного кузова. Адже дуже важливо, скільки місця буде в багажнику, або який аеродинамікою буде володіти майбутній автомобіль. Тому потрібно розглянути кожен з існуючих кузовів окремо:

Седан. Цей вид кузова популярнішим, ніж всі інші види кузовів. Такий тип кузова встановлюється в безліч автомобілів різних класів – будь то клас А або ж представницький клас D – неважливо. Седан поєднує в собі стандартні габарити, зручність, престижність і непоганий зовнішній вигляд. Автомобіль з таким кузовом можна використовувати і для перевезення не дуже великих вантажів і для подорожей з сім’єю.

Універсал. По суті, це той же седан, але з ще більш збільшеним багажним відсіком, який зазвичай можна додатково збільшити, склавши задні сидіння.

Купе. Кузов з двома дверима. Теоретично можна використовувати як сімейний, але це викличе тільки незручності. В основному набувається молоддю та водіями-жінками, основною метою яких є доїхати з однієї точки в іншу. У Росії дуже часто автомобілі з кузовом купе приймають за спортивні, хоча вони далеко не завжди такими є.

Хетчбек. Неоднозначний кузов. З однієї точки зору – кузов явно для жінок, але є екземпляри з таким кузовом, які далеко не жіночі. Здавалося б маленький багажник може трансформуватися в досить просторе місце для перевезення речей. Зазвичай машини з таким кузовом вибирають водії новачки через невеликі габарити і відмінного кругового огляду.

Позашляховик. Кількість автомобілів з таким видом кузова значно збільшилася останнім часом через свою збільшилася престижності. Це машини з великим багажним відсіком і з високим кліренсом, які залучають людей своїм вільним і просторим салоном. Але тут є і свій недолік – велика витрата палива через підвищеної потужності і маси.

Кросовер. По суті, це маленький позашляховик, який володіє невеликою витратою палива і всіма перевагами позашляховиків. Його можна використовувати і для їзди по місту, і для подорожей з сім’єю, і для поїздок по бездоріжжю. Само собою кросовери мають вільний салоном і динамічним двигуном.