Як зробити ремонт в квартирі

Будь-який ремонт передбачає в собі нелегку працю, моральну стійкість і грошові вкладення. Про те, як зробити ремонт в квартирі і не витратити весь свій статок, цікавить багатьох, хто зібрався його робити. Перед тим, як приступати до робіт слід скласти список витрат, який потрібен для того, щоб не розтратитися на зайві будівельні матеріали, а придбати тільки те, що потрібно. Не варто забувати, що якість вашого ремонту залежить не тільки від виконаної роботи, а ще й від якості обраного вами матеріалу.

Для деяких квартир потрібен капітальний ремонт, і тому без бригади фахівців вже не впоратися. Якщо ви вирішили найняти бригаду фахівців, то не варто хапатися за перший-ліпший варіант. Можна просто перейти на сайт http: // lavron. kiev. ua / elitnyy-remont-kvartir. Найефективніший спосіб не помилитися у виборі фахівців — це укласти договір з відомою будівельною компанією, або найняти фахівців за порадою знайомих.

Другий спосіб звичайно краще, тому що зроблену роботу можна оцінити, прийшовши до них додому. Але варто пам’ятати, що якість і гарантію можуть дати тільки будівельні організації. Фахівці, які працюють в будівельних організаціях, виконають всі необхідні роботи, при цьому дотримуючись терміни здачі об’єкта і якість виконаної роботи. Звичайно, можна найняти фахівців з вулиці, але ніхто з них вам не дасть точну дату здачі об’єкта і гарантію якості. І при цьому за недоробки доведеться платити зі своєї кишені.

Косметичний ремонт квартири вважається самим недорогим і всім відомим, він включає в себе обклеювання шпалер, фарбування стелі, зафарбовування радіаторів та заміна підлогового покриття. В принципі це все, що потрібно для сім’ї з середнім доходом. Але не варто забувати, що якісний ремонт неможливо зробити з найдешевшого матеріалу.

Як зробити ремонт в квартирі своїми руками, не наймаючи ніякої бригади. Для виконання всіх необхідних робіт вам буде потрібно:
1. Грунтовка для нанесення на стіни і стеля
2. Фарба
3. Шпаклівка для стелі та стін

4. Наждачний папір
5. Штукатурка для вирівнювання і закладення отворів
6. Шпалери для стін
7. Клей для шпалер
8. Валик
9. Підлогове покриття

10. Кисті
11. Шпателя
Починаємо з підготовки стін і стелі. Для цього потрібно позбутися старих шпалер і покриття на стелі. Якщо на стелі вапно, то перед зняттям її краще прокатати сирим валиком, а потім зняти шпателем. Шпалери також прокатати валиком з теплою водою і залишити на деякий час, а потім акуратно знімаються знизу вгору. Залишки від шпалер знімаються шпателем.

Якщо фарба потріскалася, то її слід видалити. Це можна зробити двома способами: термічною обробкою або хімічної. Для термічної обробки потрібно будівельний фен, який робить фарбу м’якою, і її можна легко видалити шпателем. Для хімічної обробки потрібен спеціальний хімічний склад, який також робить фарбу м’якою.

Після цього можна приступати до штукатурних робіт. Можна закрити просто тріщини і вирівняти нерівності, але якщо робити повне вирівнювання стіни, знадобиться широкий шпатель.

Слідом після штукатурних робіт можна приступати до шпаклівці, яка закриє всі маленькі нерівності. Перед тим як приступити до шпаклівки, потрібно заґрунтувати валиком стіни і стелю, потім дати висохнути. Коли шпаклівка на полиці і стінах висохла, потрібно все зашкуріть наждачним папером.

Ретельно зашкуріть потрібно, там, де буде нанесена фарба.
Фарба на стелю наносити в першу чергу. Для цього буде потрібно валик з ворсом середньої довжини. Фарбування відбувається зазвичай в кілька шарів, які наносяться в різних напрямках. Останній шар фарби наноситися у напрямку до вікна. Фарба наступними шарами наноситися на суху поверхню. Для побілки потрібно кисть або розпилювач.

Слідом за стелею можна приступати до стін. Стіни перед обклеюванням потрібно заґрунтувати. Після цього розвести по інструкції клей для шпалер і
перемішати так, щоб не було грудочок. Валиком нанести клей на шпалери і згорнути навпіл, щоб шпалери просочилися. Відмерти рівну лінію на стіні застосовуючи схил або рівень. Після чого докласти шпалери до стіни і розгладити скребком або щіткою. Потрібно пам’ятати, щоб в цьому приміщенні не було протягів.

Після всього зробленого можна приступати до фарбування вікон і дверей. Фарба наноситься рівно і тонким шаром вертикально, а потім горизонтальними мазками. При фарбуванні вікон скла слід закрити щитками, або використовувати малярний скотч.
В кінці роботи потрібно постелити підлогове покриття, або пофарбувати підлогу.

Рекомендуємо для ознайомлення: