Як зробити іменні номера?

Тільки примхи власника для виготовлення номера мало — знак не повинен суперечити моралі: вам просто не дозволять нанести дискримінаційні написи, мат, абревіатури державних установ або державні символи.

Кожен символ — окрема ціна. Ще кілька років тому виробити іменні номера було набагато важче, та й ціна була вищою. Зараз же кожна буква стоїть близько 100 грн, в залежності від їх загальної кількості. Чим більше символів на номері, то дешевше він обійдеться власнику. Отже, за три букви доведеться викласти 486 грн. За «повний комплект», який включатиме напис і графічний елемент — 681. Слід зауважити: на обробку такими номерними знаками мотоцикла потрібно вдвічі менше грошей.

Крутий номер 20000. Департамент ДАІ дозволяє отримати блатний номер, але за досить великі гроші. Вони йдуть окремим списком, тому в «звичний» спосіб їх не отримаєш. Зате «дзеркальні», на кшталт 1221, під «фільтр» автоінспекторів не потрапили. Їх видаватимуть, як і будь-який інший нормальний.

Отже, щоб похвалитися номером на кшталт 0001 потрібно заплатити до 20 тис. Грн. Стільки коштують 0001-0005, 0007-0009, 5555 і 7777. Номер, на якому чотири одинички, двійки, трійки, четвірки, вісімки або дев’ятки обійдеться вдвічі дешевше — «всього» 10 тис. Грн. Найменш популярними, а значить, найдешевшими з блатних є містять шістки. Номери 0006 або 6666 стоять «які» 7,5 тис. Грн. Як пояснюють в органах, такі номери, незважаючи на унікальну комбінацію, є «нефартового» типу, тому рядові водії намагаються уникати їх.

Квадратні номера конфіскують. Власники нестандартних, квадратних номерних знаків, якими обладнають американські машини, відтепер матимуть проблеми. Машин зі специфічним «квадратним гніздом» в Україні — понад 80 000. Незважаючи на те, що звикли номера прикріпити до них проблематично, багато водіїв звертаються до майстрів, які за відповідну плату виготовляють квадратні українські знаки. Але це незаконно, бо «порушує стандарт».

Виготовлення номера триває три дні, а коштує близько 250 дол. США. За словами бізнесмена, який побажав залишитися невідомим, ніяких проблем з законом у нього немає, навпаки — все легально. Однак правоохоронці іншої думки. «Фактично це підробка номерних знаків, за яку карають.

Тому краще звертатися до представників офіційного статусу, які гарантують відповідність законодавчої реєстрації таких номерів. Компанія specznak. ua / avtonomera / imennyie-nomera надає своїм клієнтам унікальні послуги з виготовлення та відновлення номерних знаків.

Рекомендуємо для ознайомлення: