Як зберегти привабливість лакофарбового покриття автомобіля?

Цілісність лакофарбового покриття — це не тільки показник привабливості автомобіля. Насправді, від того, чи є на поверхні кузова дрібні подряпини, інші дефекти, залежить, чи почне з плином часу розвиватися корозійний процес, руйнуватися облицювання. Якщо ви не хочете довести автомобіль до такого стану, вам досить знати і виконувати кілька рекомендацій.

Так, ніколи не можна видаляти бруд, пил за допомогою сухої ганчірки. Як правило, такі дії призводять до формування подряпин, інших дефектів. Найкраще скористатися відповідними косметичними засобами, спеціальними шампунями. Можна також здійснювати очищення автомобіля чистою, теплою водою або ж звернутися до майстрів.

Влітку не варто розташовувати автомобіль на сонці, оскільки тривалий вплив високих температур призведе до розширення металу, розм’якшення лакофарбового шару. В результаті, пройде мінімальний період і почнуть формуватися мікротріщини. До речі, в теплу пору року варто мити автомобіль тільки після того, як він трохи охолоне.

Під час паркування краще встановлювати автомобіль так, щоб між ним і іншими транспортними засобами було певну відстань. Це дозволить вам безперешкодно відкривати двері, здійснюючи посадку, висадку.

Якщо з якихось причин вам потрібна глибока полірування автомобільного кузова, то краще довірити це процес майстрам. Вони мають у своєму розпорядженні необхідними інструментами. Крім цього, зможуть провести процес, практично не порушуючи структуру лакофарбового покриття. Безсумнівно, можна виконати це роботу самостійно, користуючись речовинами на основі воску. Вони найбільш ефективні, так як створюють додатковий захисний шар.

На поверхню автомобіля не варто розташовувати ніякі предмети. Обумовлено це тим, що вони можуть залишити подряпини, пошкодити зовнішній шар. Врахуйте, що навіть наявність мікротріщини може стати причиною формування корозії.