Як застосовувати звіробій?

Ця трава названа в честь святого Іоанна Хрестителя, оскільки вона зазвичай знаходиться в повному розквіті до 24 червня, в день свята святого.

У звіробою є дикий жовта квітка кластера з овальними і подовженими пелюстками в той час як рослина сама по собі є чагарникових і має блідо-зелене листя. Незважаючи на те, в першу чергу він росте в Європі, звіробій поширився в Америці, Росії, Азії, Китаю та Близького Сходу.

Рослина цвіте в червні-серпні в необробленому грунті, лісах, узбіччях доріг і луках. Безсумнівно, ефект антидепресанту звіробою є його найсильнішим моментом. Трава містить рідкісну комбінацію антидепресантів, які запобігають або сповільнюють зворотне захоплення гормонів серотоніну, допаміну і норадреналіну, тим самим зменшуючи симптоми депресії.

Звіробій також працює в боротьбі з занепокоєнням і перепадами настрою і в забезпеченні додаткової енергії і задоволення. Ця трава може бути ідеальною для людей з сезонним афективним розладом, яке виникає в зимові місяці через відсутність сонячного світла і переходить в ремісію протягом весняних та літніх місяців.

Звіробій допомагає в поліпшенні вашого метаболізму і внутрішнього годинника, щоб боротися з безсонням, дратівливістю і хронічною втомою, а також при видаленні хронічних стресових гормонів з організму, підвищуючи здоров’я і когнітивну функцію. Ця трава також корисна для жінок, оскільки вона допомагає знизити чутливість передменструальних симптомів, покращує стан жінок, у яких передменструальний і менопаузальний перепади настрою, і допомагає полегшити вагітність, пов’язану з гемороєм або іншими областями тіла.

Звіробій регулює гормональну активність, так як його активні інгредієнти роблять сильний вплив на регуляцію гормонів. Трава може зменшувати симптоми гіпотиреозу і допомагає щитовидній залозі виробляти достатню кількість гормонів.

Заспокійлива функція звіробою і багата концентрація антиоксидантних і протизапальних сполук можуть полегшити біль, викликану артритом, подагрою, дискомфортом в суглобах і м’язовими болями, а також допомогти зменшити запалення серцево-судинної системи, допомагаючи знизити рівень артеріального тиску і рівень тиску на серце.

Про багатьох інших властивості всіх рослин народної медицини ви можете дізнатися на порталі http: // medpravda. com. ua /.

Рекомендуємо для ознайомлення: