Як вилікувати лікування раку шлунка

Не дивлячись на те, що медицина нині піднялася на високий рівень, лікування раку шлунка, на жаль, залишається тільки оперативним. Зазвичай хіміотерапію роблять в післяопераційний період.

Ці ліки практично припиняють ріст пухлинних клітин, також зводять на мінімум виникнення метастазів.
Хворого і його рідних найбільше цікавить питання: «Чи виліковний рак шлунка?». Відповідь на це питання може бути позитивним тільки на ранніх стадіях раку.
Як вилікувати рак шлунка?

Головна мета лікування раку шлунка — збільшення показника якості життя хворого. Якщо знайшли рак тільки на перших стадіях, то цілком можна вилікуватися. Але якщо його виявили на пізніх стадіях, то можна тільки полегшити стан пацієнта і продовжити його життя.
Лікування раку шлунка в Ізраїлі за допомогою хірургічного втручання.

Завданням хірургів варто: прибрати все пухлинні тканини. Цілком реально, що під час операції можуть видалити частину шлунка. Коли повністю видаляють шлунок це вже гастректомія. Іноді видаляють лімфатичні вузли, які знаходяться біля шлунка. Це може припинити розвиток метастазів, адже вони поширюються в основному через лімфовузли. До речі багато положительних отклікоов про лікування раку шлунка в Ізраїлі.

Хіміотерапія при раку шлунка
На жаль, ще не придумали ліки, яке повністю вилікував би рак шлунка. Часто мова йде тільки не більше ніж про полегшення симптомів. Помічником в лікуванні можуть стати кошти хіміотерапії. Їх можуть призначати до операції, щоб зменшити пухлину. Після операції їх приписують, щоб зменшити ймовірність розвитку метастазів.

В курс хіміотерапії входять препарати, в ході дії яких ракові клітини розрушаються. Їх призначають у вигляді уколів, таблеток або крапельниць. Режим і тривалість прийому ліків залежить від його особливостей.
Лікування хіміотерапією може проходити вдома, амбулаторно або на стаціонарі. Залежно від реакції хворого на препарати.

Також можна звернутися до методів народної медицини. В її основі лежать лікувальні властивості рослин. Використовуються рослинні препарати, які стимулюють здорові і знищують патологічні клітини, а також пригальмовують зростання новоутворень.

Одним з найбільш доступних засобів є сік капусти. Перед тим як його вжити, потрібно щоб він постояв у холодильнику, всі погані речовини осядуть, і відстоявся сік можна буде спокійно вживати.

Ще одним рослиною з протипухлинною властивістю є чистотіл. Сік з кореня чистотілу наполягають на горілці один до одного, і вживають 1 чайну ложку 4 рази на день. Через 15 днів дозу потрібно збільшити до столової ложки, а через 2 тижні зробити перерву. Ця рослина отруйна, тому краще радитися з лікарями.
Першими ознаками раку шлунка є:

• Поганий апетит
Нудота без вагомої причини
Дискомфорт, болі в животі.

При подальшому розвитку хвороби до них можуть приєднатися:
Блювота
Посилення болю в животі

• Зменшення маси тіла
Зміна смаку
Погіршення загального стану здоров’я