Як відреставрувати м’які меблі?

Ваш улюблений диван перестав радувати око? Крісла стали жорсткими, тому сидіти на них некомфортно? Не варто гарячково шукати кошти для придбання нових предметів обстановки і тим більше брати кредит. Дозвольте коханим диванів і крісел знайти «друге життя». Якщо простіше, просто скористайтеся послугами фірми, яка робить перетяжку меблів.

Треба сказати, що м’які меблі можуть втратити привабливий зовнішній вигляд не тільки з плином часу і від інтенсивної експлуатації. Її оббивку можуть зіпсувати домашні улюбленці, адже кішки дуже люблять точити кігтики, а пес, що прийшов з прогулянки, може радісно застрибнути на диван з брудними лапами.

На оббивку можуть пролитися кави або інший кольоровий напій. Непоседа-малюк може використовувати її в якості мольберта для малювання. Існує маса причин, за якими вона може вимагати поновлення. Деякі види матерії прекрасно переносять і кігті тварин, і вологе чищення, але багато тканини втрачають зовнішній вигляд і привабливість.

Якщо підрахувати, то ремонт меблів обходиться в два-три рази дешевше, ніж придбання нового комплекту, а результат вас приємно здивує. Дивани і крісла стануть ще більш привабливим, ніж були при покупці, адже фахівці підходять до роботи творчо. Плюс, ви самі будете вибирати тканину для оббивки, тому кожен предмет буде обтягнутий матеріалом, який не тільки найкращим чином підійде до вашого інтер’єру, але і буде переносити кігті улюбленої кішки.

Ремонт меблів — це не тільки заміна тканини, фахівці проведуть роботи, які повністю оновлять кожен предмет. Реставрація включає в себе:

  • Заміну пружин (при необхідності);
  • Заміну каркаса (дерев’яного або металевого);
  • Ремонт (заміну) фурнітури;
  • Заміну наповнювача (поролону або синтепону);
  • Зміна деяких деталей декору;
  • Реставрацію та ремонт ніжок.

Реставрація м’яких меблів — виключно ручна робота, отже, дивани, крісла та стільці стануть якіснішими, ніж були при покупці. Чому? На фабриках вони збиралися на конвеєрі, тому цілком можливо, що спочатку мали шлюб, який ви не помітили.

Залежно від складності роботи (це визначає майстер), ремонт може проводитися і на дому у клієнта, і в майстерні. У будь-якому випадку, це дуже розумне рішення, адже в максимально короткий термін ви отримаєте повністю оновлену обстановку.