Як відремонтувати замок в двері? Основні кроки

За статистикою близько половини людей стикаються з проблемою поломки дверного замка і необхідно підкреслити, що в більшості випадків господарі вважають за краще користуватися послугами фахівців, проте є і ті, які справляються з цією ситуацією самостійно. Слід зазначити, що вони абсолютно праві в прагненні подолати проблему самостійно, оскільки по правді кажучи, ремонт замків не є надто складним завданням складною і впоратися з ним можна всього за кілька хвилин.

Як самостійно відремонтувати замок в двері

Фактично найважливішою деталлю дверного замка є вбудований прихований циліндр, який після повороту ключа і проводить в руху всю систему. Крім цього циліндр є також самій не надійної деталлю і фактично при поломці дверного замка причина криється саме в ньому.

Однак приємною новиною є те, що розробники даної системи продумали досить елегантний і простий спосіб його заміни, яку можна зробити самостійно навіть з найпростішим набором інструментів.

Примітка: Ремонту піддаються тільки замки з циліндром. У разі поломки замка іншого типу можете сміливо купувати новий.

  • Крок 1. Витяг старого циліндра. Для початку необхідно витягти поламаний циліндр. Для цього можна скористатися звичайною викруткою і ключем до нього. Повертаючи ключ у дверному замку, ставимо циліндр у зручний для нас положення і відкручуємо болт тримає його всередині. Сам болт завжди перебувати біля висувного язичка замка (трохи вище нього) і з його викручуванням особливих проблем виникнути не повинно. Далі циліндр необхідно вилучити їх конструкції просто акуратно вибивши його тієї ж викруткою.
  • Крок 2. Купівля нового. Для того щоб розмір нового циліндра ідеально збігся з вашої конструкцією можете використовувати старий зламаний варіант підбираючи підходить за розміром заміну. Слід зазначити, що існує можливість встановити циліндр, який буде трохи довше, але в такому випадку він буде виступати з дверей на одну зі сторін.
  • Крок 3. Установка і завершення роботи. Фактично даний пункт відповідає першому, але робити треба все навпаки. Акуратно вставляємо новий циліндр, закріплюємо його болтом і насолоджуємося виконаною роботою.

Примітка: Разом з заміною циліндра доведеться також замінити і ключі на ті, що продаються з ним в комплекті.

Все досить просто і єдиною проблемою при ремонті дверного замка є тільки незнання процесу але, тепер знаючи основну і найнеобхіднішу інформацію, Ви можете впоратися з поставленим завданням абсолютно самостійно, і послуги фахівців Вам більше не знадобляться.

Джерело матерала: http: // locksopen. ru