Як відпочити максимально економно

Хочете поїхати за кордон, але вас відлякує зростаючий курей іноземної валюти? Вам набридло економити і відмовляти собі в елементарному заради того, щоб десять днів провести на закордонному курорті? Як ми вас розуміємо. Саме тому ми вам в даній статті пропонуємо поговорити про те, як відпочивати мінімально дешево і економно.

І немає, ми не говоритиме про те, як прожити десять днів на десять доларів, ночуючи в метро або ще десь. Ми буде говорити про те, як відпочивати не тільки дешево, але і з повним для себе комфортом. Напевно, багато хто з вас вже встигли здогадатися, що мова зараз піде ні про що інше, крім як про гарячі путівки http: // tours. ua / egypt / sharm-el-sheyh.

І, звичайно ж, ви зараз маєте цілковиту рацію. Більш вдалого і більш безболісного способу відпочивати і подорожувати дешево просто не існує.

Ось саме тому гарячі путівки і користуються такою величезною популярністю серед прогресивних клієнтів туристичних агентств, які не готові переплачувати навіть в тому випадку, якщо у них на самій-то справі все гаразд із фінансами.

Що ж таке палаюча путівка, чому вона так називається і чим обумовлена її відносно низька вартість? Перед початком туристичного сезону всі туристичні компанії починають в терміновому порядку скуповувати путівки в усі популярні туристичні напрямки, такі як Туреччина, Єгипет, Болгарія, Хорватія, Чорногорія і так далі.

Попит на ці путівки досить великий і в більшості випадків все вони досить швидко розходяться серед покупців. Але іноді, коли вам щось і посміхнеться удача, в кінці залишається одна-дві путівки, які просто не встигли продатися в термін і почали, таким чином, поступово прогорати.

Звідси і назва. А в свою чергу туроператор вже повністю оплатив її, — заплатив за її собівартість, проплатив місця в літаку, а також забронював номер в готелі. І тепер перед туристичною компанією стоїть просте завдання — повернути свої гроші.

Ось саме тому, чим ближче дата вильоту, тим нижче спускається вартість путівки. Тому, коли з’являєтеся ви, потенційний покупець, вам пропонують придбати путівку за зовсім смішні для закордонної подорожі гроші. Удачі вам! Нехай кожна ваша поїздка приносить вам просто незабутні враження і емоції!