Як вибрати жіночу футболку

Футболка — це дуже універсальний елемент гардеробу. І у кожної жінки може бути незліченна кількість футболок, тому що вони можуть стати в нагоді на всі випадки життя. Залежно від її моделі, футболку можна носити в спортивний зал, на роботу, на пляж, в кіно, на побачення, словом, куди завгодно.

На щастя, сьогодні футболки http: // modnasprava. ru / catalog / zhenskie_futbolki / представлені в величезному розмаїтті моделей. Тому вибрати щось, що підійде саме вам для конкретного випадку, дуже легко.
Найголовніше, в процесі покупки футболки, керуватися власними параметрами, а не красою самої футболки. Який би красивою не була річ, якщо на вас вона сидить не дуже добре, то вона втратить весь свій гарний зовнішній вигляд.

Так що, давайте спробуємо розібратися, які ж футболки підходять під той чи інший тип фігури.
Якщо ви є щасливою володаркою фігури пісочний годинник, то вам, звичайно, дуже сильно в цьому пощастило. Ні, мабуть, такий футболки, яка зіпсує ваш зовнішній вигляд.

Але з її допомогою можна ще більше підкреслити власні переваги. Наприклад, дуже підійде вам модель футболки з в-подібним вирізом, яка вигідно піднесе зону декольте. А якщо футболка буде доповнена контрастним пояском, то ви таким чином зможете підкреслити свою талію, зробити її ще більш тонкої і виразною.

Якщо у вас вузькі плечі і широкі стегна, то вам слід вибирати такі моделі футболок, які у верхній частині прикрашені принтами, мереживами, різними декораціями і так далі. Також вам дуже підійдуть моделі з рукавами-ліхтариками, які, до слова, не йдуть практично нікому іншому. А ось для вашої фігури — це те, що потрібно.

Якщо ж у вас, навпаки, широкі плечі і вузькі стегна, то вам потрібно візуально лінію плечей зробити вже. Це можна вирішити за допомогою в-образного глибокого вирізу, або забарвлення в вертикальну смужку. Також футболка може бути з невеликим напуском на стегна, тоді різниця не буде здаватися сильно великий.

Словом, при правильному підході за допомогою футболки ви можете підкреслити всі свої достоїнства і, при необхідності, приховати недоліки.
Приємних вам покупок і вдалого вибору!