Як вибрати якісний лак

Гель-лак останнім часом став дуже популярним видом нанесення манікюру. Він має гарний і стильний вигляд, а також простий в нанесенні і не займає багато часу. До того ж він має ряд переваг в порівнянні з іншими засобами нанесення манікюру.

Найбільш популярними видами лаків є лаки торгових марок Shellac і Gelish. Вони давно завоювали покликання і популярність в країнах Європи і зараз використовуються в нашій країні. Але використання таких матеріалів вимагає особливих знань їх правильного використання.

Светоотверждаємиє — легко використовується в обробці і швидко зчіплюється з пластиною нігтя. Головна особливість даного виду — покривати ніготь можна декількома шарами гібрида. Кожен з цих шарів підсихає і наноситься наступний. Для цього використовується ультрафіолетова лампа. Ультрафіолетове світло створює певну інтенсивність на процес висихання лаку.

Про таку інтенсивності пишеться на упаковці гель-лаку. Ця особливість повинна дотримуватися майстром, щоб в кінцевому результаті отримати гарний візерунок і шар лаку.

Светонеотражаемий лак гель вимагає використання спеціальний активують речовин. Такий лак має спеціальну структуру складу, яка нагадує клей. Наноситься він пензликом або з тюбика. В кінці процедури обов’язково потрібно покрити ніготь спреєм і каталізатором для отримання потрібного ефекту.

У деяких випадках використовується проста вода.
При використанні таких видів лаків потрібно дотримуватися всіх вимог нанесення правильного манікюру лаком, інакше кінцевий результат буде не зовсім хороший і ви просто переведете кошти.

Для багатьох майстрів манікюру стоїть вибір де і як краще купити якісний матеріал для процедур. Магазином, який надає гарантію своїм покупцям, є інтернет-магазин 4NAILS. На сайті ви можете побачити повний асортимент лаків і всіх необхідних інструментів для манікюру. Цінова політика і постійні акції завжди приємно порадують покупців.