Як вибрати якісний газон

Перед тим, як Ви зупините свій вибір на певному покритті для своєї дачної ділянки, було б бажано зважити всі його можливі переваги і недоліки. Оскільки немає будь-якого універсального варіанту, який міг би влаштувати одночасно всіх і відразу ж. У будь-якому випадку вибір обгрунтовується, виходячи зі своїх можливостей і головних потреб.

У порівнянні з сіяним, сучасний рулонний газон не потребує пропилка від різних бур’янів. Умова при цьому тільки одне: якщо Ви, звичайно, все правильно робите і своєчасно вносите необхідні гербіциди. Тоді Вам не доведеться стикатися з бур’янами. Такий же простий і не трудомісткою є підготовка рулонного газону до зими. А посівної газон, в свою чергу, потребує додаткового захисту від сніжної кірки. Тим більше, що її потім потрібно буде ще й розбивати.

Скажемо ще більше: для рулонного газону в його перший рік життя не потрібно буде додатково підсівати трави. Він може оселитися в тіні або в якихось далеких місцях. Як би там не було, він покриє собою потрібну площу і дуже красиво прикрасить всю територію.

Якщо говорити про реставрацію рулонного газону, вона набагато простіше. Вам потрібно буде тільки вирізати якийсь зіпсований шматок дернини, замінюючи його здоровим і свіжим. Якщо правильно доглядати, то в перші роки служби лисини не будуть помічені. Хоча часом бувають і винятки.

Якісний рулонний газон забезпечить Вам яскраве, рівне, привабливе покриття території всього лише за лічені години. Ваш час, кошти, сили під час догляду за ним — будуть зекономленими. Не забувайте про те, що таке покриття купується з урахуванням всіх умов певного місця заповнення.

Тут знадобиться індивідуальний підхід до вибору. Незважаючи на те, що покупка такого газону — задоволення не з дешевих, все ж, переваги, без сумнівів, перевершують таку ціну. І після укладання газону, Вам не знадобиться багато часу на догляд за ним. Це приголомшливий спосіб оперативно і якісно облагородити територію.

Якщо Ви змушені максимально економити свій час, але бажаєте отримати швидкий і прийнятний результат, то дизайнери професійного рівня студії http: // roygrass. com. ua / с великим задоволенням допоможуть Вам у цьому. Вони створять гідний і доглянутий вигляд будь-якої Вашої території.
Успіхів!