Як вибрати якісні продукти

Як вибрати якісні продукти – це питання задає собі кожна господиня практично кожен день. На щастя, ми живемо в той час, коли прилавки ломляться від кількості пропонованої продукції. Ось тільки як не помилитися в якості?
Ми, як діти, кидаємося на барвисту і яскраву упаковку. А це далеко не завжди запорука смачного і корисного продукту.

Самий чудовий варіант, це збіг між бажанням виробника і потребами покупця.
Дивимося на назву. Назва – це відображення продукту. А воно повинно бути зрозуміло, в першу чергу покупцеві. Виробник повинен називати свій виріб зрозуміло, однозначно, з відображення характеристик продукту.

На сьогоднішній день вимоги до виробників посилилися. Наприклад, масло з рослинних жирів отримало чітке і зрозуміле назва – спред. Квасний напій, що містить штучні ароматизатори та підсолоджувачі, вже не називають квасом.

А продукт, відновлений з молочного порошку, буде називатися молокосодержащие продуктом, а не коров’ячим молоком. У пломбірі, знайомому з дитинства, масло тільки вершкове. Якщо виробник замінює натуральне масло на рослинний жир або олія кокосова, то отже, змінюється і назва на рослинно-молочне морозиво. Як вибрати якісні продукти на тлі їх штучних замінників? Наприклад, дві назви – йогурт і йогуртер. В чому різниця. Йогурт – продукт молочний і корисний, а йогуртер всього лише десерт з молока.

У складі продукти вказуються по спадаючій. У верхній частині списку йдуть інгредієнти з великим вмістом в продукції. Ось тільки соя тут стоїть осібно. Так як під час приготування вона має властивість розбухати і відповідно збільшуватися. У складі ми читаємо – свинина, яловичина і на третьому місці соя. Це допоможе нам не тільки бути здоровими, а й заощадити сімейний бюджет http: // tuktuk. com. ua.

Але врахуйте, що в готовому вигляді, наприклад, куплені в магазині котлети будуть містити сою приблизно в рівній кількості з м’ясом, а то і більше. Навчіться якість ставити понад усе «Tuk-Tuk«.
Уважно вивчаємо на упаковці термін придатності продукту. Якщо у продукту закінчився термін придатності, то йому пора на смітник, а не на наш з вами стіл.

Чого тільки немає в магазині. На прилавку можна побачити мінералку «0 калорій», сміх та й годі. Навіть діти в школі знають, що вода безкалорійний. А соняшникова олія, по-іншому рослинне і ніяк не може містити холестерин. Давайте вчитися відрізняти рекламу від справжніх фактів.