Як вибрати хорошу автомобільну школу?

Для того щоб ви змогли підібрати автомобільну школу, яка відповідає стандартам, що виділяється відмінним викладацьким складом, вам доведеться витратити якийсь час, а також врахувати основні моменти.

Дозволи. Якщо з ліцензією немає ніяких проблем, в хорошій автошколі ніколи не чекають, коли потенційний учень почне вимагати документи. Зазвичай, копія ліцензії висить на видному і доступному для всіх бажаючих місці. Якщо в документах вказану адресу повністю збігається з реальним, то можна вважати що перший іспит пройдено і є сенс рухатися далі.

Викладачі. Не соромтеся і поговоріть, задайте кілька запитань, саме викладачеві навчального закладу. Крім того, постарайтеся поговорити ще й з інструктором. Якщо не буде психологічної сумісності, навчання не дасть належного ефекту. Також поговоріть з учнями автошколи — постарайтеся зрозуміти, чи подобається їм процес навчання.

Навчальні приміщення. Не упускайте можливості подивитися навчальні аудиторії. Перебуваючи безпосередньо в приміщенні можна за його розмірами, обладнання та обстановці зробити для себе певні висновки і зрозуміти, чи реально в цьому навчальному закладі чому ні будь навчитися, чи ні. Новомодні тренажери, симулятори автомобіля і надпотужні комп’ютери зовсім не обов’язкові, проте, повинна бути як мінімум спеціальна література, плакати і посібники.

Час проведення занять. Необхідно розуміти, що потрібно відвідувати всі заняття в автошколі, тим більше що якщо вона хороша, то це буде тільки в радість, оскільки заняття будуть дуже цікавими. Тому потрібно впевнитися в тому, що час проведення уроків підходить до вашого графіком роботи або навчання. Більшість автошкіл намагаються проводити заняття ввечері, у вихідні дні, тому залишати службу або кидати навчання буде необов’язково.

Кількість практичних занять. Можна говорити все що завгодно, проте, фахівці стверджують, що курс практичного водіння не повинен становити менше 40 годин на людину. У тому випадку якщо в стандартний курс включено меншу кількість часу, необхідно уточнити можливість та вартість додаткових занять з викладачем.

Керуючись основними критеріями, проблем з вибором автошколи у вас не буде!