Як вибрати хороші наручний годинник

У сучасний вік смартфонів і планшетних комп’ютерів наручний годинник не втрачають своєї актуальності. Вони потрібні не просто для того, щоб дізнатися точний час, а потім, щоб підкреслити статус власника або його почуття стилю. При цьому багато людей вибирають такий годинник, які в першу чергу будуть виконувати функцію непогрішимого хронометра. Рано чи пізно постає проблема вибору, і тут ми дамо Вам декілька корисних порад, як вибрати годинник, які можуть допомогти при покупці.

Класичні механічні або кварцові?
Вибір між кварцовими і механічними годинами досить непростий.

Механічний годинник давно йдуть рука об руку з людиною. При їх покупці враховуйте те, що їм потрібен регулярний завод. Вони вважаються найбільш престижними і статусними, не секрет, чому дорівнює вартість хороших швейцарських годинників. Найбільш цінний в такому годиннику їх механізм, нехай і чутливий до ударів, перепадів температур і інших несприятливих факторів.

Кварцові годинники більш сучасні і з’явилися тільки на початку 70-х років XX століття. За своєю будовою вони більш прості, не вимагають заводу і відрізняє їх від механічних годинників висока точність (+ – 10 сек / місяць).Люди, які вибирають в повсякденних речах простоту і точність, оцінять кварцові годинники гідно

Вибір матеріалу корпусу годин
Якщо ви при виборі наручних годинників можете дозволити собі витратити від 15 тисяч на жіночі, і від 30 тисяч рублів на чоловічі, то познайомтеся з ювелірними годинами з корпусом із золота.

Покупці, що бажають придбати «звичайні» годинник, часто не підозрюють про те, наскільки різноманітні матеріали, з яких виготовляється їх корпус. Обов’язково звертайте увагу на цю деталь. Часто корпус годин виготовляється з латуні з покриттям або стали з PVD-напиленням.

Зверніть увагу, що більшість годин розраховане на термін експлуатації 2-3 роки, і за цей термін досить сильно покриваються подряпинами. Найбільш раціональний вибір корпуси годинників з полірованої сталі, яка довго не потемніє, не покриється іржею і не викличе роздратування на чутливій шкірі, як сплав з латуні.

Про срібних годинах
Якщо про золотих годинах знають всі, то срібні набагато менш популярні. А адже срібло теж із сімейства благородних металів, що не викликає на шкірі подразнення (як буває з золотом). Такі годинники не схильні до впливу моди, вони підкреслять ІМІДЖ власника. Єдиним нюансом срібних годин був частиною їхнього схильність до окислення (потемніння на корпусі). Тому, зупиняючи на них свій вибір, підбирайте родієве покриття срібла.

Серце годин
На сучасному ринку годин не існує «надійних» і «ненадійних» механізмів. Це пов’язано з конкуренцією на світовому ринку годинників. Вона призвела до того, що в російських годинах одній ціновій категорії використовуються перевірені – вітчизняні, японські або швейцарські механізми. Кожні з них відрізняються своїми особливостями, але через жорстку конкуренцію нічим не поступаються один одному.

Що таке автоподзавод?
Якщо ви носите годинник щодня не менше 8 годин, то механізм з автопідзаводом – для Вас. В такому випадку Ви не будете витрачати час на їх завод. Спеціальний механізм перетворює природний рух Вашої руки при ходьбі в енергію, що дозволяє заводити пружину, яка завжди знаходиться в заведеному стані. Людям, які ведуть сидячий і малоактивний спосіб життя, не раціонально брати подібний механізм. Правда, для них існує вихід – придбати спеціальну скриньку – тайммувер. У ній годинник з автоподзаводом можуть зберігатися довго.

Який вибрати циферблат?
Перед тим, як вибрати годинник остаточно, уважно погляньте на розмір і фон циферблата. Чи розрізняєте ви цифри? Чи влаштовує вас розмір стрілок? Відповідний варіант для літньої людини – великий циферблат зі світлим фоном і великими чорними цифрами.

Покладіться на інтуїцію
Якщо ви уважно вивчили всі наші поради, постарайтеся на час їх забути, коли прийдете в магазин. Краща річ купується і вибирається завжди на основі інтуїції, вона не підведе і не дасть вибрати невідповідну Вам річ. Прийшовши в магазин, не поспішайте вибирати годинник тільки по корисним характеристикам.

Спробуйте вподобане моделі на руці, вам повинні подобається відчуття, енергетика речі. Повертите годинник в руках, дізнайтеся призначення всіх кнопок і важелів, запитаєте, як часто необхідний завод (якщо годинник механічні). В дійсно Вашому годиннику ніщо не повинно турбувати. Попросіть допомоги у консультантів – дуже часто вони пропонують покупцям те, на що вони зовсім не звертають увагу, але, тим не менше, їм потім подобається. Часто з боку видніше, котрій годині краще виглядатимуть на руці.
Ми висловлюємо щиру надію, що годинник Вашої мрії чекають Вас в нашому салоні!