Як вибрати холодильник

Холодильник — це незамінний побутовий прилад, який знаходиться практично в кожному житловому приміщенні. Холодильники, як і інша техніка, постійно удосконалюються. Сьогодні асортимент холодильників досить великий, і правильно визначившись з потребами, можна підібрати товар будь-якому вибагливого клієнта.

Ознайомитися з варіантами холодильників і сучасними новинками можна використовуючи інтернет. Доступні ціни та просто шикарні екземпляри можна знайти на сайті 5ok.

Клас енергоспоживання практично всіх сучасних холодильників це «А» або «А +». Тому тут вибір уже зроблений.

Бажаючим придбати двокамерний варіант, краще придивитися до екземплярів з нижньою морозильною камерою. Таке виконання енергетично економічніше. А хто мріє про холодильнику органічно вбудованому в інтер’єр варто відвідати сторінку http: //www.5ok. com. ua / vstraivaemie-holodilniki. html.

Холодильник може мати антибактеріальні добавки з сріблом, про що свідчить наклейка «Ag +» або «Microbes Stop».Але така поверхня прослужить лише рік, тому як добавки поступово дифундують до поверхні і елементарно змиваються. Багато виробників непростимо грішать, наклеюючи наклейки навіть на ті моделі, де сріблом і не пахне.

Фарба холодильника повинна бути нанесена якісно і рівно. Особливу увагу приділяють верхніх кутів. Тут огріхи намагаються приховати підфарбовування вручну, сподіваючись, що покупець, перед тим як вибрати холодильник, просто цього не помітить. Наклейки з двері повинні легко зніматися, чи не здираючи разом з собою фарбу. Особливо варто уникати великих наклейок на всю двері, бо скоро вони візьмуть убогий вигляд, а здерши їх можна пошкодити фарбу.

Якщо холодильник забезпечений накладними ручками, то треба придивитися щоб гвинти були закриті заглушками, і не було скрипів при відкриванні.

Відкривши холодильник, уважно оглядають внутрішню частину дверей. Пластик повинен бути рівний без заглиблень, які свідчать про порушення техпроцесу і низьку якість полістиролу.

Оглядають ущільнювач, звертаючи увагу на відсутність провисання і розривів. Інакше незабаром він перестане тримати форму і його доведеться міняти.

Ретельно обстежують внутрішній шафа. Пластик тут також повинен бути якісним і пружним. При натисканні на нього, він не повинен сильно прогинатися.

Можна перевірити холодильник на відповідність європейським стандартам. Зазвичай на поличках і лотках для яєць мають умовні позначення: PS, ABS, PP, GPPS. Якщо маркування є, то холодильник високої європейської якості. Якщо немає, то він призначається тільки для продажу в Китаї, Туреччині, СНД або зовсім в Африці.

Важливо щоб компресор був відомої фірми і проводився явно не в Китаї. Конденсатор, розташований позаду, краще б був відкритим, що дозволить більш зручну і дешеву заміну.

Дотримуючись всіх цих правил і знаючи, як вибирають холодильник, можна витративши 10 хвилин, купити хороший якісний товар.