Як вибрати відповідну службу таксі

На сьогоднішній день більшість людей живуть у великих містах і нерідко виходить, що людині необхідно перебратися з одного місця в інше і для цього найчастіше за все необхідно користуватися послугами таксі.

У наш час дуже багато служб таксі які готові прийняти ваше замовлення, але на жаль нерідко буває що вам хамлять, або ж надсилають машину з затримкою або взагалі не надсилають. Так, як вибрати відповідну службу, що б всі залишилися задоволені?

Найголовніше і найперше правило яке, вам, необхідно пам’ятати, що як ви будете говорити з диспетчером так вам і подадуть машину. Мій вам найперший рада, це замовляйте таксі в тих фірмах які вам порадили ваші друзі, або колеги, це допоможе вам вити впевненим в ціні і якості.

Звичайно не варто зациклюватися при первинному виборі таксі тільки на одній фірмі, спробуйте обдзвонити кілька і дізнатися наприклад ціни на один і той же маршрут. Якщо вам нема кому порадити хороше таксі, то краще телефонуйте в велику фірму, так ви хоч буде-ті впевнені в тому що вам подадуть машину і у вас не вийде спізнюватися.

Що ж з приводу цін, це найцікавіше запитання, так як, наприклад, в таксі Київ ціна абсолютно різна, і може дуже відрізнятися від різних служб. Є ще один вид таксі, це приватники, але до них раджу звертатися тільки в крайньому випадку, так як приватник бере і встановлює свою ціну, а користуватися службою набагато зручніше так як у них є свої встановлені тарифи і вони не можуть їх змінювати в залежності від того якого клієнта вони везуть.

Як вибрати відповідну службу таксі? Правило 2: коли подають авто, перше що необхідно сказати це ваш кінцевий адресу, адже часто буває так що диспетчер, що не почув, або почув не так і записав кінцевий маршрут не той що вам потрібен, тому для цього обговоріть кінцевий маршрут з водієм який буде вас везти.

Якщо трапилася така ситуація що диспетчер написав не ту адресу, вам або водієві необхідно передзвонити диспетчеру і уточнити тариф поїздки, так як він відрізняється від кількості кілометрів, і можливо вам знадобитися заплатити меншу суму ніж ту яку вам спочатку сказав диспетчер.

Згодом покористувавшись декількома службами, ви виберете собі ту яка буде вам ближче як за ціною так і за швидкістю подачі машини і ви будете дзвонити вже виключно їм, і з часом будете вже знати навіть деяких диспетчерів.

Але тут теж є кілька порад, наприклад: якщо ви збираєтеся за місто попросіть диспетчера підібрати вам оптимальну марку авто, також краще користуватися службою, ніж приватниками так як вони візьмуть в 2 рази більше з вас грошей. Мій особистий вам порада: якщо ви телефонуєте уже якийсь час в дану службу і вам подали машину і вам не сподобалася поїздка, або водій був хам або ще щось, ви сміливо можете говорити диспетчеру, що не хочете що б за вами, наприклад, приїхав fiat такий-то марки, це не вважається неповагою або образою адже ви клієнт, а клієнт завжди правий.

Детальну інформацію читайте на сайті Економ Таксі.