Як вибрати весільну сукню

Погодьтеся, що вибір весільної сукні — це дуже навіть хвилююче і важлива подія в житті кожної дівчини. Адже всі ми ще з раннього дитинства мріємо побачити себе в пишній сукні і хоча б на один день стати справжньою принцесою. Але тоді, коли такий момент настає, перед дівчатами з’являються чисельні питання про вибір сукні. У них з’являються сумніви про фасон сукні, про його дизайні. Тому для того щоб зупинитися на якомусь варіанті, потрібно поцікавитися найбільш поширеними фасонами весільних суконь на сьогоднішній день.

Наприклад, традиційним вважається бальне плаття з облягаючим верхом і максимально пишною спідницею. Зазвичай в таких сукнях корсет на спині має шнурівку. Також він густо декорований. Блузка може складатися з багатошарового фатину, з парчі, з тафти, з атласу і інших тканин, комбінацій. Бальне плаття — це дійсно казкова мрія для кожної дівчинки. Але, як би там не було, потрібно задуматися про головних моментах. В першу чергу, подумайте, чи підійде взагалі таке плаття Вашому типу фігури. Обов’язково враховуйте незручності, які воно може принести з собою. Дуже важка спідниця, максимально тугий корсет, криноліни низької якості в дешевих сукнях точно не дадуть Вам вільно присісти і можуть навіть перетворити Ваш велике свято на справжнє випробування. Важлива дрібниця — це те, що по-справжньому розкішно і привабливо виглядає пишну сукню на дівчатах, які мають гарний бюст. Весільні сукні 2016 представлені в великих колекціях.

Наступний різновид весільного плаття — «принцеса». Верх такого сукні вузький. Воно розширюється до низу. Бувають сукні без кілець, але з досить таки пишним под’юбніком або ж з кільцями меншого діаметру. Останній варіант — це універсальне плаття, так, як воно чудово приховує можливі недоліки Вашої фігури, зробивши основний акцент на перевагах.

Футболка, має високу талію — «Ампір». Зазвичай таке плаття на бретельках або ж з маленькими рукавчиками. Воно розкішно виглядає на літніх церемоніях, які відбуваються на свіжому повітрі. Футболка відрізняється легкістю і легкістю.

Популярними є і облягаючі сукні, які чудово виглядають на володарка ідеальних фігур. Сукня «Русалка» облягає по всій довжині. Воно різко розширюється з лінії посеред стегон. Таке весільне плаття ідеально сидить на володарка пропорційної фігури з гармонійної різницею між талією, грудьми і стегнами.