Як вибрати сумку

В арсеналі у кожної жінки можна зустріти велику кількість різних моделей сумок. Сумки класичні, сумки повсякденні, сумки для зими і сумки для літа, сумки мішки для тренувань і сумки клатчі для урочистих подій.

Для кожного наряду і для кожної взуття справжньою дівчині необхідні спеціальні моделі сумок http: // modnasprava. com. ua / catalog / sumki /, ось цим і зумовлено їх велике розмаїття в жіночому шафі.

Якщо ви шукаєте сумку для роботи, то перше її вимога — вона повинна бути місткою. У неї спокійно повинен поміщатися блокнот, гаманець, планшет, папка з документами, косметичка, можливо, змінний одяг або взуття. Сумка для походів на роботу не повинна бути екстравагантною.

Для холодної пори року підійде модель темних кольорів, — чорна або коричнева, темно-сіра або темно-бордова. Для літа можна вибрати варіант бежевого кольору або білого.

Велику увагу слід приділити клатч, який ви будете брати з собою на різні урочисті заходи. Сумка в даному випадку грає роль аксесуара. Вона не повинна бути забита різними речами, саме тому що вона — просто ваше прикраса.

Так що ваш клатч повинен бути максимально стильним, таким, який ідеально підкреслить ваш образ і вашу індивідуальність.

Сумка для повсякденного носіння також повинна бути місткою. Бажано також, щоб на ній було багато кишень. З нею ви можете, наприклад, ходити по магазинам. І, щоб не носити з собою безліч різних пакетів, ви все будете складати просто в вашу сумку.

Також є і спеціальні пляжні сумки, — яскраві і стильні моделі для літа, призначені для походів, що і зрозуміло з назви і призначення, на пляж.
І якщо раніше існувало суворе правило, що сумка підбирається таким чином, щоб вона ідеально гармоніювала з вашої взуттям, то сьогодні це правило пішло в минуле.

Сьогодні сумки вибираються навіть виходячи з особливостей вашої фігури, але, що стосується поєднання з взуттям — суворого правила більше немає. Звичайно, з білими туфлями не варто носити чорну сумку, але, в цілому, певних якихось правил більше не існує.

Найголовніше — нічого не переплутати, і не взяти з собою на урочистий захід, наприклад, сумку-мішок.