Як вибрати сульфит цинку

Візуально сульфит цинку (цинкова сіль сірчаної кислоти) виглядає як прозорі кристали у формі призми або як мелкокристаллический порошок, який має терпкий смак і не має запаху. У воді розчиняється дуже легко. У природних умовах сульфит цинку можна зустріти у вигляді такого мінералу, як госларіта. Хімічна сполука цинку сульфит виходить з руди ZnS (цинкова обманка), яка піддається випалу, в результаті чого з’єднання стає оксидом.

Далі речовина обробляється сірчаної кислотою, внаслідок чого виходить цинку сульфат в розчині. Цей сульфит знаходить застосування у виготовленні штучного волокна, а також в гальванотехнике. Використовується він також в хімічній промисловості для виробництва глазурі, віскози, для засобів, що застосовуються для захисту гниття деревини.

Не обійтися без цієї речовини і в металургійній галузі. Крім цього цинку сульфат виступає в ролі відбілювача при виготовленні паперу і як протрава в текстильній галузі. Знайти його можна в косметичних засобах — антивікових кремах, очищувачів шкіри обличчя, засобах, які використовуються для вмивання.

Сучасна медицина також не обходиться без сульфіту цинку, який використовується при виготовленні очних крапель і в стоматології. Активно застосовується даний елемент як підсушує, антисептичну, в’яжучий і імуномодулюючу речовина, що надає цілющу дію на людський організм. Його використовують для лікування ларингіту, кон’юнктивіту, вагініту, уретриту і т. Д.

У сільськогосподарській галузі цинк сірчанокислий є універсальним мікродобривом, заповнюють дефіцит цинку в грунті, який необхідний для нормального росту овочевих, плодових, ягідних або квіткових культур. Використовується як позакореневе підживлення рослин під час вегетації, що дозволяє істотно скоротити термін дозрівання, значно підвищити врожайність, а також збільшити рівень вмісту вітамінів і цукрів. Найбільший ефект спостерігається при внесенні підгодівлі культурам плодово-ягідним, а також посленовим

Сульфит цинку на kz. all. biz має ще безліч застосування, що пояснює його високу ступінь затребуваності, але використання даної хімічної сполуки вимагає дотримання певних норм техніки безпеки.

По класу небезпеки цинковий купорос відноситься до 2-го класу. Під час роботи він може проникати в організм людини через дихальні шляхи, шлунок і навіть шкіру, при контакті з якої можуть утворитися виразки. При цьому частіше піддається тильна частина рук, ніж долоню.