Як вибрати страхову компанію авто

Як же підібрати страхову фірму для страховки своєї машини по КАСКО? Чому одну страхову компанію за краще більше ніж іншу?

Як, бува, не наплутати ціну страхового поліса? Яка страхова компанія найбільш надійна? Тут перераховані ще не всі проблеми, які найчастіше хвилюють автолюбителів, які вирішили, що страхування в фірмі КАСКО краще ніж у інших.

Насправді, потім щоб конкретно і чітко вирішити всі ці завдання, вам потрібно зрозуміти деяку значну річ! Страхова компанія, в першу чергу це фірма, яка бажає отримати гроші з вашої страховки. Говорячи простою мовою, для них краще, якщо вони отримають з покупця більш значну суму і постараються віддати більш меншу. У зв’язку з цим потрібно бути дуже акуратним у питанні про те як вибрати страхову компанію для авто.

Якщо ви хочете більш конкретно розібратися з цим завданням, ви повинні зробити деякі зусилля.

1. Для того щоб грамотно вести діалог і краще вникати в те, що говорять вам фахівці з страхових компаній, ви повинні підучити кілька страхових понять.

2. Далі краще запитати поради у своїх приятелів або родичів, які вже мають досвід у використанні і роботі виплат по КАСКО. А потім, спробуйте самі створити свій перелік фірм, які здаються вам більш надійними. Можна також прочитати рецензії інших користувачів в мережі інтернет і зіставити їх з думкою ваших близьких. В цілому, ви повинні накопати більше відомостей про ті чи інші фірмах.

3. Коли ви складете список, потрібно зателефонувати в страхові компанії з вашого переліку і попросити працівників обчислити вам приблизну ціну страхового поліса. Потрібно дати їм всі необхідні відомості. Коли вам вирахують вартість, необхідно зіставити ціни з усіх фірм. Швидше за все, складений вами список помітно спорожніє. До того ж не потрібно звертати увагу на ті фірми, де вам будуть пропонувати вартість страхування, набагато менше ніж у інших. Плюс до всього треба зайти на сайт страховика і перевірити статистику по виплатах, а ще рівень даних компенсацій. Ось приклад сайту страхової компанії: https: // allianz. ua / ru / avtograzhdanka. Можливо і таке, що ви могли вибрати фірму, яка платить гроші або ще частіше виявляється від виплати.

4. Не зайвим було б нанести візит до обраним кандидатам в відділи врегулювання збитків і перевірити обстановку. Скільки там покупців, яким недостатньо заплатили, або здійснили неякісну лагодження машини.

5. Коли підписуєте договір з компанією, уважно прочитайте всі розділи угоди. Не потрібно бояться питати у працівників цієї фірми, незрозумілі для вас пункти.

Запам’ятайте! Слова страховика типу «Заспокойтесь! Все буде в кращому вигляді! », Відразу забудуться коли настане страховий інцидент. Ця страхова фірма не стане робити більше ніж написано в угоді.

Гарненько ознайомтеся з тими розділами, в яких йдеться в яких ситуація виплачуються гроші. Може виявитися так, що в обрана фірма вам не підійде, через те що в ній не виявиться важливою для вас страховки. Наприклад, якщо взимку на ваш автомобіль впаде бурулька, або якщо під час урагану звалиться дерево прямо на на ваше авто, в адже у дворах це не рідкість. У такому випадку компанія не захоче оплачувати вам цей збиток.

Потрібно з’ясувати, скільки часу буде потрібно страховику щоб компенсувати вам втрати, в разі якщо у вас вкрали автомобіль. Крім цього, правильніше буде відразу дізнатися за якою системою вираховується оплата в такій ситуації. Так як більшість не в курсі, що компенсація розраховується з урахуванням року випуску автомобіля.

В цілому, будь-який з розділів угоди легко підмінити або просто внести деякі умови. Природно вартість такої страховки буде більш значною.

Нижче перераховані деякі дрібниці, які можуть збільшити ціну на КАСКО.
Якщо фірма має додатковий сервіс. Наприклад аварійний комісар, 24-х годинна робота евакуації, постійний оператор і багато іншого.
Розстрочка при придбанні страховки.
Ліміт відповідальності.
Компенсація без довідок ДАІ.
Націнка на аварійність, або бонуси за їзду без аварій.
Починка машини проводиться в автосервісі страхової компанії, або в іншому техцентрі.

Взагалі при вирішенні проблеми про те як вибирати страхову компанію для авто краще розраховуйте тільки на власний тверезий розум і на те що вам підказує внутрішнє відчуття. У тому випадку якщо ви не порозумілися зі страховиками, то по можливості правильніше буде скористатися послугами іншої компанії.

Буду вірити в те, що дані поради зможуть допомогти вам прийняти рішення про те, яку страхову компанію краще вибрати.