Як вибрати стоматологічну клініку

Питання про те, як вибрати стоматологічну клініку, варто у більшості людей досить гостро, адже надані послуги повинні бути якісними і недорогими. За часів СРСР, стоматологія була безкоштовною. Ми всі відвідували лікарів за місцем прописки. Іноді, «по блату» вдавалося потрапити на прийом до лікаря, «знайомому знайомих». Часи змінилися, тепер ми лікуємо зуби в платних установах, адже щоб отримати гідне обслуговування, доводиться платити. Засоби ЗМІ, журнали, різноманітна реклама сьогодні пропонують нам послуги різних клінік. Розібратися, яка з них дійсно хороша, буває важкувато.

Природно, основним фактором вибору зуболікарській клініки буде зручність її розташування. Вона повинна бути близькою до житла і до неї має бути зручно і швидко добиратися.

Сучасні клініки є практично в будь-якому міському районі, фахівці, які там працюють досить грамотно і якісно вилікувати хворий зуб, видалити каміння, надати послуги протезування, т. Д.

Кілька рекомендацій про те, як вибираючи стоматологічну клініку, не помилитися: 1. Інтер’єр – особа клініки. У приймальні і кабінетах повинно бути чисто і охайно. Також важливий зовнішній вигляд співробітників установи, їх доброзичливість і привітність. Важливо, наскільки пунктуально ведеться прийом.

Варто звернути увагу на обладнання та інструменти, найчастіше вони зможуть дати більше інформації, ніж доктор і медсестра про те, наскільки клініка сучасна і успішна.

2. Варто ознайомитися з переліком маніпуляцій і технологій. Сучасні клініки не тільки пропонують поставити коронки або пломби. Під час консультації, фахівці повинні не тільки розкрити проблеми з зубами, але і запропонувати кілька різних варіантів вирішення проблеми, описуючи при цьому переваги і недоліки пропонованих методик лікування.

3. Наявність сучасних антисептиків, стерильні інструменти, рукавички і маска на руках у лікаря, пропозиція надіти одноразові бахіли на вході, клініці, яка суворо дотримується такі гігієнічні правила, варто віддати перевагу.

4. Потрібно прояснити відразу питання про гарантії на запропоновані роботи і процедури, наявності сертифікатів на методики, що застосовуються в клініці, дізнатися про досвід роботи з заявленими матеріалами.

5. Обов’язкова наявність одного або кількох помічників у лікуючого лікаря. Більшість клінік застосовує спеціалізацію між своїми докторами. Тому конкретну процедуру може виконувати певний фахівець.

6. По завершенні лікування, клініка видає гарантійні сертифікати на роботи по протезуванню або будь-які проведені процедури. 7. Що висять у холі клініки сертифікати, теж є характеристикою кваліфікації лікарів в даній стоматології. Особливо важливо дотримуватися дані рекомендації при виборі клініки, в якій лікуватимуть зубки малюкам. Наприклад дитяча стоматологія в Smile-dent ідеально підійде для вирішення проблем із зубами дітлахів.