Як вибрати спортивні товари

Сучасний ринок може запропонувати нам масу варіантів при виборі спортивних тренажерів. Ставлячи собі за мету вибору підходящого тренажера, ми повинні усвідомити для себе кілька моментів — вибір місця розміщення тренажера в приміщенні і визначення габаритів цього місця (розміри знімаємо рулеткою, так як вибираючи модель тренажера, ми будемо орієнтуватися на них).

Необхідно враховувати і той факт, що такі тренажери досить важкі (80 — 100 кг.). Поряд з уже зарекомендували себе стаціонарними моделями, виробники пропонують складні крос — тренажери з коліщатками, які дають можливість зміни місця установки.

Місце тренування повинно бути вільним, тому ми не забуваємо і про те, що зібраний тренажер займає до 1,5 кв. м. і про те, що для занять нам потрібен вільний розмах педалей і рукояток. При заняттях на тренажері, його платформа може прослизати по підлозі. Щоб позбутися від ковзання, Donlcc пропонує придбати килимок під тренажер.

Ибірая тренажер, обов’язково зверніть увагу на виробника, а так само на умови гарантії на виріб., Якісні тренажери представлять споживачеві тільки фірми, які на ринку вже давно, і мають популярність. Тут, як правило, вам допоможуть визначитися і дадуть пораду як вибрати спортивні товари, тільки хороші фахівці.

Панелі управління тренажерів часто виглядають зовні дуже красиво, за рахунок всіляких підсвічувань і великої кількості кнопок для включення різних функцій і вибору режимів тренування. В процесі занять ви будете витрачати час і шукати в меню, яку кнопку натиснути для вибору потрібної функції, без яких в принципі можна так само нормально тренуватися. Ми повинні вибрати саме тренажер для заняття спортом, а монітор повинен відображати тільки необхідні параметри.

Габаритні розміри обладнання і висота ручок теж важливі для вас. При заняттях на неправильно підібраному тренажері, ви будете сильно нахилятися вниз і вперед, навантажуючи невиправдано спину, тому вибирайте тільки зручний для вас тренажер.
Маховик в механізмі тренажера — значима деталь. Для більш плавного і рівномірного ходу, потрібен важкий маховик. Рухи маховика відіб’ється в синхронності плавності ваших рухів.

Зворотний хід теж є важливим показником. При рухах назад ми тренуємо інші групи м’язів нижньої частини тіла.
Так само, на тренажері обов’язково повинен бути вимірювач пульсу.

Є покупці, яких важливим критерієм є малошумність.
Люди страждають надмірною вагою повинні поцікавитися у консультантів про те, на яку вагу розрахований тренажер.
Будемо дуже раді, якщо наші поради щодо вибору тренажера допоможуть задовольнити ваші бажання. Завжди отримуйте задоволення від занять спортом!