Як вибрати соковижималку

Мода поняття мінливе. Джинси-варенки і хіпі вже давно пішли в минуле, ось тільки мода на здоровий спосіб життя завжди актуальна. Все більша і більша кількість людей стежать за своїм раціоном харчування, віддаючи перевагу корисним продуктам. Тому виробники побутової техніки розробляють все більш сучасні моделі побутових приладів, здатних виявитися незамінними помічниками на кухні. До таких приладів відноситься і соковижималка.

Вибираючи в помічники соковижималку серед величезної кількості моделей головне скласти список критеріїв, яким вона повинна відповідати. Основні з них читайте тут.

У цій статті ми допоможемо відповісти на питання «Як вибрати соковижималку?».

Спочатку слід сказати, що соковижималки бувають універсальні і безпосередньо для цитрусових фруктів.

Соковижималки для цитрусових призначаються для віджиму соку виключно з цитрусових плодів. Конструкція їх досить проста: моторний блок, насадка у формі конуса і контейнер для збору соку. Обсяг ємності для збору соку зазвичай невеликий і коливається в межах 0,4-1,2 літра, з огляду на те, що отриманий продукт має здатність зберігати свої корисні властивості лише протягом 10 хв.
Вибираючи соковижималку для цитрусових слід звернути увагу на такі їх характеристики:

— Потужність. Чим вона вища, тим швидше можна вичавити сік. Найчастіше виробники закладають її в межах від 20 до 80 Вт.
Форма ємності. Вона повинна бути як естетичної, так і ергономічною.
Чергується режим обертання. З його допомогою насадка обертається в різні боки, що дозволить отримати максимальну кількість соку.
Кількість насадок різного розміру. Для більш раціонального використання фруктів різних за розміром.
Регулювання кількості м’якоті. Ця функція дозволяє віджимати сік в залежності від індивідуальних смакових переваг.
Інші додаткові функції. Так як виробники втілюють в життя все нові і нові розробки, оснащуючи соковижималки додатковими деталями, можна зустріти моделі з системою прямої подачі соку відразу в стакан, зі спеціальними утримувачами для фруктів і т. П.

Універсальні соковижималки призначаються для вилучення рідкої частини з більшості ягід, овочів і фруктів. Особливу увагу слід звернути на наявність в них кісточок, оскільки попадання їх в прилад може спровокувати його поломку. Існують моделі і більш вузької спрямованості, призначені для переробки тільки твердих плодів.

Універсальні соковижималки розрізняються за типом сепаратора на циліндричні і конічні. Особливість останньої полягає тому, що у неї, на відміну від циліндричної, є спеціальна ємність для збору м’якоті, що не вимагає частого її вилучення, але при цьому скорочується кількість виходу соку.
Якщо перед вами стоїть завдання як вибрати соковижималку універсального призначення керуйтеся наступними показниками:

— Простота використання. Соковижималка повинна легко збиратися і розбиратися, що забезпечить легкість догляду за нею.
Потужність. Найчастіше коливається в межах 200-1200 Вт, що дає можливість вичавлювати сік навіть з найбільш твердих овочів і фруктів.
Швидкість обертів центрифуги. Цей показник зумовлює обсяг соку на виході, і в ідеалі він становить 8-10 тис. Оборотів за хвилину.
Кількість режимів і швидкостей. Дозволяє підібрати оптимальні умови для отримання максимальної кількості соку.
Наявність насадок. Дають можливість вичавлювати сік предпочитаемой консистенції і прозорості.
Зручність контейнера для подачі продукту.
Якість деталей, з яких складається прилад. Краще щоб це була нержавіюча сталь.

Купуючи соковижималку враховуйте її розміри і дизайн, щоб її використання приносило максимальне задоволення! Приємного вибору!