Як вибрати шкіряну куртку

Практично будь-який представник сильної статі для осінньо-весняного часу, вибирає кожануюкуртку, яка робить образ стильним і агресивним. Шкіряну куртку можна поєднувати з будь-яким одягом. Звичайно ж, не кожен чоловік уміє правильно вибирати такий одяг і тому багатьох представників сильної статі цікавить питання: як вибрати чоловічий одяг?

Як вибрати чоловічий одяг?

Необхідно при виборі враховувати стиль. Куртки по стилю бувають різні від косухи і до більш класичного варіанту, все залежить тільки від бажань людини і його стилю. Якщо ж чоловік консерватор і дуже суворо ставитися до свого зовнішнього вигляду, то тоді йому слід вибирати шкіряне пальто. Наприклад, продається прекрасна молодіжна чоловічий одяг оптом в каталозі http: // modnasprava. ru / catalog / muzhskaya_odezhda_optom /

При виборі велике значення також має і колір.

Звичайно ж, найбільш класичним варіантом є куртка чорного або коричневого кольору. Останні відмінно поєднуються з джинсами, чорні ж шкіряні куртки підійдуть як до джинсів, так і до костюму, адже вони є найбільш універсальними.

Природно колір верхнього одягу слід вибирати ще й виходячи зі своїх смакових переваг, адже навряд чи чоловік, які не любить носити одяг коричневого кольору захоче купити таку річ.

Велике значення при виборі має ще й матеріал верхнього одягу. Найчастіше шкіряні курткіізготавліваются з коров’ячої або овчиною шкіри. Коров’яча шкіра, дещо краще овчиною, але у неї є великий недолік, на ній видно подряпини.

Свиняча шкіра, за якістю набагато нижче, ніж коров’яча та овчинно, та й за рахунок цього за вартістю вона обходитися набагато дешевше, але ось термін експлуатації такої куртки набагато менше. Велику увагу слід приділити і замші, адже вона хоч і виглядає досить модно, але за нею йде здійснювати досить делікатне догляд.

Перш ніж купити куртку, слід її ретельно все оглянути. Перш за все, увагу слід приділити етикетці. Як правило, найкращі шкіряні куртки виробляє Канада, Італія, Великобританія, Фінляндія та Щвецию.

Слід також дуже уважно оглянути виріб, щоб визначити чи дійсно перед вами натуральна шкіра. Також слід приділити увагу швах. Не повинно бути на виріб ніяких ниток, що стирчать і нерівно пришиті або ж недостатньо міцно пришиті гудзиків, адже це свідчить про те, що куртка шилася в поспіху.

Детальну інформацію читайте на сайті Modnasprava.