Як вибрати салон масажу

Більшість відпочиваючих в Таїланді не змогли відмовитися від задоволення відчути всі принади тайського масажу. Я не стала винятком. Це прекрасна можливість відпочити всім тілом, отримати додатковий заряд енергії. Сьогодні хочу познайомити вас з правилами вибору масажного салону.
Вибір хорошого майстра масажу

За весь час перебування в Таїланді, я одного разу зустріла чоловіка масажиста і залишилася задоволена. Знайте, що в процесі масажу по вас будуть ходити, м’яти і тиснути на всі частини тіла, вас в прямому сенсі цих слів. З особистих міркувань, я вважаю за краще послуги жінки масажистки. Досвід масажистки має величезне значення. Вона не повинна бути занадто молодий (та розумію — красива, ніжна, з прекрасним ароматом тіла…) Але від легких погладжувати, ваше тіло не зможе відчути всі принади тайського масажу. Досвідчена масажистка — зробить боляче, в той же час приємно.

Як за зовнішнім виглядом визначити досвід масажистки?
У розпал туристичного сезону в Таїланді, масажні салони працюють по 10 годин на добу. Тому зверніть увагу на вік майстра і руки. Дослідної не може бути, юна тайка, з милим личком і крихкими руками. Зазвичай, жінки, у яких тайський масаж, основний вид заробітку, мають м’язистими, сильними руками, особливо в області плечового пояса.

Як вибрати салон масажу?
Звичайно, ідеальним буде вибір салону, який відвідують місцеві любителі відчуттів тайського масажу. Але це в ідеалі… У Бангкоку масажні салони бувають ті, в які можна заглянути і повністю закриті від псевдо відвідувачів. Чому це важливо? У закритих салонах, до початку масажу ви не побачите свого майстра, а поспілкуєтеся зі спеціально навченим персоналом, який проведе вас в певну кімнату.

У відкритих салонах, у вас є можливість подивитися на масажисток і вибрати собі вподобаного майстра. Вибираючи салон, важливо ознайомитися з цінами і тривалістю масажу. Якщо прейскурант вас влаштовує, зверніть увагу на види запропонованого масажу. Досвідчені масажистки вміють робити не тільки традиційний тайський масаж, а й, наприклад масаж окремих частин тіла.

Тайський масаж на пляжі
Це обов’язкова частина програми відпочинку в Таїланді. Загоряючи на пляжі можна побачити тайських жінок масажисток, які пропонують зробити масаж прямо на вашому лежаку. Або альтернативою можуть бути стійки-настилу, в яких сидять масажисти і заманюють потенційних клієнтів.

Я пробувала масаж на пляжі, мені сподобалося. Це економно і так само приємно.
Якщо у вас з’явилося бажання відчути насолоди після тайського масажу без відвідин Таїланду, заходите на сайт http: // www. moulinrouge. kiev. ua / ru / massazh-dlya-zhenshchin, знайомтеся з цінами і видами послуг.