Як вибрати ролети

Ролети — це не просто красиво, але і практично, оскільки вони є досить непоганим методом убезпечити свій будинок або квартиру від випадкових, так би мовити, гостей. Стилістика ролетів підходить практично в будь-якому дизайну фасадів, тому для приватного будинку вони справді незамінні.
Купити захисні ролети http: // ornet. com. ua / parts / rolety / сьогодні зовсім не складно, оскільки на даний момент існує величезна різноманітність варіантів, що вельми порадує споживачів. У цій же статті ми розглянемо основні моделі ролетів і виділимо їх переваги.

Вельми хорошими захисними властивостями володіють ролети зі сталі та алюмінію. Сталеві ролети відрізняються найвищою міцністю, але, можливо, кілька програють іншим моделям за своїм зовнішнім виглядом. Алюмінієві моделі же виглядають більш привабливо, та й за своєю вартістю вони обійдуться покупцеві дешевше. Але ось в плані захисних функцій вони кілька програють.

Варто сказати відверто, що вони виконують більш декоративну функцію і добре захистять вас від сонця, але, що стосується повної безпеки, то вони, на жаль, нею вас не забезпечать.
Існують також і тканинні ролети, де замість алюмінію або сталі задіяна щільна рулонний тканину. Відразу скажемо, що до захисту приміщення ці моделі не мають взагалі ніякого відношення, але ось виглядають вони досить стильно.

Дерев’яні ролети більш підійдуть для дачі або заміського будинку, фасад і внутрішнє оздоблення якого виконана в стилі кантрі — під дерево. Дерево — матеріал дуже благородний, і такі ролети будуть виглядати максимально красиво, стильно і вишукано. Вартість їх також не маленькою, з огляду на екологічності і натуральності матеріалу.

Дуже міцними, довговічними і практичними є пластикові ролети, які підходять не тільки для будинку, але і для квартири. Наприклад, їх можна встановити на балконні двері, якщо ви живете на крайніх поверхах — першому або останньому. Пластикові ролети сьогодні користуються величезною популярністю, оскільки цей матеріал дуже простий і невимогливий в експлуатації, а також він має досить доступну вартість.
Але пам’ятайте, що економити на роллетах надмірно — не варто. Оскільки чим вище їх ціна — тим сумлінніше і довше вони вам прослужать.