Як вибрати рейкова дровокол

З чималими труднощами стикаються власники дачних будівель і заміських будинків, не підключених до системи централізованого опалення. Вони бувають змушені виконувати фізично складну операцію і витрачати чимало свого особистого часу і життєвої енергії — колоти дрова з використанням морально застарілого і дідівського методу. Вони використовують як знаряддя виробництва звичайний дерев’яний сокиру і піддаються підвищеному ризику травматизму.

Непоодинокими виявляються ситуації, коли в процесі заготовки палива, використовуваного для швидкого обігріву приміщення, люди завдають собі серйозні фізичні каліцтва і поранення, тому потребують надання медичної допомоги. Щоб заготовити стіс дров, скориставшись стандартним дерев’яним сокирою, чоловікові знадобиться напружено трудитися протягом декількох днів.

Швидко і якісно заготовити великі обсяги дров і обігрівати цим екологічно безпечним паливом житло в зимовий час і демісезонний період — це можна вирішити завдання. Для її успішного вирішення домовласникові потрібно придбати рейковий дровокол, в народі іменований звучним і ємним словом колуни, і приступити до заготівлі дров з використанням такого електромеханічного обладнання.

У нашій країні поширення набули рейкові дроворуби, виготовлені в промислових умовах або ж виконані руками домашніх майстрів — домовласників. Саморобні верстати істотно програють заводським пристроїв по ряду показників: безпеки використання, якості виготовлення і рівнем продуктивності. Тому варіант з виготовленням верстата для заготівлі дров в домашніх умовах не варто навіть розглядати.

Встановлений факт: багато людей студіюють віртуальний простір Інтернету і намагаються з надійних джерел дізнатися, на які критерії слід орієнтуватися, щоб грамотно і зі знанням справи вибрати рейкова дровокол промислового виробництва. Існує кілька показників, на які варто звертати увагу при виборі верстата для заготівлі дров.

1. Форма колуна (в поперечному перерізі). Самі функціональні і дорогі верстати оснащуються колуна, здатними з легкістю розколоти колоду на п’ять або ж шість полін. Причому ця технологічна операція виконується за один прохід рейки.

2. Сила, що додається при розколюванні окремого поліна.

3. Максимально допустима довжина розколює верстатом колоди.

Незаперечні переваги рейкового дровокола: економічне споживання електроенергії, легкість технічного обслуговування і повсякденної експлуатації, доступна вартість.

За матеріалами сайту: Http: // www. ua. all. biz