Як вибрати посуд для дітей

Посуд для дітей. Як зробити правильний вибір?
Харчування дитини має бути здоровим і збалансованим, крім якісних продуктів необхідно також вибирати правильну посуд для дітей – адже при приготуванні їжі відбувається певний обмін речовин між вмістом посуду і матеріалом, з якого вона зроблена.

Наш магазин пропонує дуже красиві і оригінальні набори дитячого посуду, які допоможуть впоратися з примхами дитини під час прийому їжі. Але, як ми вже згадували, посуд повинна бути якісною, а не просто красивою. Організм кожної дитини дуже чутливий до різних не натуральні барвників і інших несприятливих добавкам.

Дуже часто в магазинах можна побачити різноманітні барвисті набори посуду для дітей, дуже привабливі на перший погляд. Але придивившись ближче, можна помітити, що шар фарби незабаром відійде і вся ця «веселка» потрапить в організм дитини разом з їжею.

Найбільш безпечною посудом для малюка є пластиковий посуд. Це повинен бути якісний харчовий пластик. Завжди перевіряйте позначки на посуді, вона повинна побут придатна для гарячого. Адже неякісний пластик виділяє токсичні речовини при нагріванні. Відмітка на пластиковому посуді – показник того, що вона може бути використана для гарячої їжі. Хороший посуд для дітей можна мити в посудомийній машині і розігрівати в мікрохвильовій печі.

Дитячий посуд в інтернет-магазині Art-East представлена виключно від самих перевірених виробників, які пройшли контроль якості. Ви можете придбати її в роздріб і оптом, набори мають різні комплектації, тому можна підібрати саме той який найбільше підійде Вам.
Всі батьки знають, що нагодувати маленьку дитину складно. Він перебирає, вередує, розкидає їжу і відмовляється їсти корисні продукти. Ось кілька порад, які допоможуть підібрати посуд для дітей і трохи спростити цей процес:

1. Виберіть тарілку з декількома секціями. Страви в такому посуді не змішуються і це дає дитині можливість вибрати те, що йому сподобається.
2. Ще одне цікаве рішення – тарілки і ложки-хамелеони. Вони здатні змінювати свій колір залежно від температури їжі. Це може стати розвагою і стимулом їсти, поки посуд змінює колір.

3. Посуд для дітей можна підбирати з улюбленими персонажами мультиків і казок, наприклад на дні тарілки, щоб зацікавити дитину доїсти порцію.
Якщо Вам потрібно придбати дитячий посуд в роздріб або оптом – звертайтеся в наш інтернет-магазин Art-East http: // art-east. ua / posuda / detskaia-posuda /. Ми працюємо по всій Україні. Асортимент товарів завжди поповнюється, тому напевно Ви знайдете щось підходяще для своїх дітей.