Як вибрати подарунок

Як же часом буває непросто вибрати подарунок на день народження або будь-якої іншої свято. Обійшовши величезну кількість магазинів і сувенірних крамниць так і не змогли визначитися з вибором. У підсумку в поспіху, напередодні заходу, купуєте непотрібну річ, яка буде припадати пилом у одержувача де-небудь в шафі або серванті. Однак не варто засмучуватися! Існує одне просте правило, як вибрати подарунок.

Потрібно подарувати людині саме те, про що він давно мріяв.

Найчастіше ми вибираємо в подарунок ту річ, яку бажали б отримати самі, не враховуючи того, що і смаки у всіх різні, і потреби, і переваги. Адже хтось любить отримувати прикольні подарунки, хтось більш класичні або практичні. Буває що набуваємо подарунок для людини аби не прийти на захід з порожніми руками, особливо не замислюючись над вибором. Але якщо подарувати дійсно потрібну і бажану річ — це гарантія позитивних емоцій і гарного настрою як у обдаровуваного, так і у дарувальника!

На що звернути увагу при виборі подарунка?

— Спілкуючись з людиною відзначайте для себе його бажання і переваги. Припустимо ваш друг-водій давно хоче придбати навігатор, але ніяк не може визначитися з моделлю. Піднесіть йому в подарунок бажане пристрій, і він обов’язково буде згадувати про вас з вдячністю і теплотою кожен раз, коли буде його використовувати.

— Задумайтесь над тим, як відреагує чоловік на ваш подарунок, які емоції він у нього викличе. Буде це розчарування або байдужість, або навпаки, захват і щасливу посмішку.
Найбільш важливою складовою, при виборі подарунка, має бути ваше ставлення до обдаровуваному людині. Любіть і поважайте його — це і весь секрет!

Напевно у кожного з нас задавався питанням, що ж подарувати такій людині, у якого, здавалося б, все вже є? У таких випадках зверніть увагу на його хобі, інтереси і захоплення, і вибирайте подарунок з цієї галузі. Якщо ж це не ваш варіант і проблема як вибрати подарунок ще актуальна, розгляньте нехитрі рекомендації, які можуть виявитися корисними.

Як варіант можна презентувати:

-Книга. Можливо цей варіант здасться вам банальним і побитим, проте книга книзі ворожнечу. Як же приємно буде отримати милий збірник віршів поетів срібного століття романтичною і чуйною особі.

— Подарунок, який виконаний своїми руками. Не секрет, що в теперішньому світі, коли все виробництво автоматизовано, ручна робота особливо цінується. Тим більше що можна зробити унікальні і неповторні речі, які будуть радувати око протягом довгого часу.

— На сьогоднішній день практично в будь-якому великому магазині або торговій мережі існують подарункові сертифікати на певну суму грошових коштів. Подарувавши таку карту ви точно не помилитеся з вибором, адже робити його будете не ви, а безпосередньо одержувач такого універсального подарунка.

— а якщо мета вашого подарунка — викликати посмішку і позитивні емоції, презентуйте якусь атрибутику з особистим фото або особливо значущою написом для близького. Це може бути гуртка, тарілка, футболка, значок і т. П.

— ви можете віддати перевагу незвичайним подарункам, придбати які можна в інтернеті, вибір яких величезний. Якщо ваш близький володіє відмінним почуттям гумору, йому напевно до душі припадуть оригінальні за формою флешки, годинник, смішні чайники або обкладинки для паспорта.

Якщо ж ви вибираєте подарунки керуючись своїми критеріями, розкажіть про них і нам.