Як вибрати планшет самому

При виборі планшета люди часто роблять свій вибір в залежності від ціни пристрою. Щоб покупка виявилася вдалою, необхідно враховувати і інші характеристики. Як вибрати планшет, який буде відрізнятися якістю і практичністю?

Якщо ви не обмежені в засобах, то зможете придбати новий Asus, iPad або Samsung в межах 700 доларів. Дані пристрої відрізняються надійністю, високою якістю і продуктивністю.
Якщо вам потрібен недорогий гаджет, потрібно придивитися до більш доступним моделям. Давайте більш детально розглянемо особливості таких пристроїв.

Переваги та недоліки недорогих планшетів

Переваги
Основним виробником таких пристроїв є Китай. Непогані показники в таких пристроях поєднуються з невисокою вартістю, яка в 2-3 рази нижче ціни популярного бренду. Таким, наприклад, є планшет lenovo ideatab a1000. Таким чином, замість одного пристрою на 4-5 років, у нас з’являється можливість купувати нові моделі планшетів щороку. Збірка і комплектація відрізняються високою якістю, а актуалізація програмування відбувається частіше, ніж у популярних брендів.

Недоліки

Часто в таких пристроях не передбачений доступ до магазину Google Play, а технічні характеристики поступаються відомим брендам. Якщо за умовчанням на планшет встановили китайську мову, то потрібно буде скористатися професійною допомогою для того, щоб встановити російську. Якість дисплея іноді не виправдовує наші очікування.

Обов’язкові вимоги при покупці планшета

Багато людей не знають, як вибрати планшет і на що звертати увагу при покупці. Потрібно придивитися до наступних характеристиках:

1) Перевірте чутливість дисплея. Під час перегляду, ви повинні бачити зображення під різними кутами. Кут огляду зображення повинен бути не менше 175 градусів, матриця повинна бути чутлива до не менше, ніж 5 одночасних дотиків.
2) Краще вибирати двоядерний процесор, він повинен мати як мінімум 1 GHz.

3) Обсяг операційної пам’яті повинен бути від 1 Гб.
4) Пристрій повинен мати слот для карт SD.

5) Потужність батареї повинна бути близько 8000 мАг.
6) Повинна бути передня камера для проведення відео чатів.
7) Для того, щоб підключитися до телевізора, потрібен порт HDMI, USB — для того, щоб приєднати зовнішні пристрої, для того, щоб збільшити обсяг пам’яті необхідний microSD.

8) Наявність Bluetooth і GPS.
9) Розміри і вага. Вибирайте не товщі 10 мм, вага не повинна перевищувати 500 грам

Керуючись при виборі описаними характеристиками, ви зможете придбати надійний і недорогий планшет, який буде відрізнятися практичністю і якістю. Вдалої покупки!