Як вибрати планшет

В даний час люди часто задаються питанням, як вибрати планшет, на які характеристики необхідно звертати увагу. Для нинішнього покоління головними вимогами є мобільність і зручність ПК, що дозволяє залишатися в курсі подій і не пропускати найактуальніші новини.

Перш ніж вибирати, варто уточнити, що ж таке планшетний комп’ютер. За фактом, планшет — персональний комп’ютер, тільки компактний, який може залишатися з вами в будь-якій поїздці. Розглянемо головні критерії, до яких варто придивитися при виборі планшета.

Головним елементом кожного комп’ютера вважається операційна система. Одними з найвідоміших ОС є Android і Apple. Розглянемо кожну з них. На планшетах обладнаних ОС Android можуть бути встановлені наступні платформи: Google Android 2.x і Google Android 3.x. Їх відмінність в тому, що 2.x відвічна була створена тільки для смартфонів, а потім була «підігнана» під стандарти планшетів, в той час як 3.x розроблялася і проектувалася спеціально для використання на планшетних комп’ютерах. На цьому варто особливо загострити увагу. В даний час ОС Android тільки починає розвиватися, внаслідок чого не відрізняється бездоганною стабільністю. Якщо розглядати Apple iOS, система прекрасно оптимізована для планшетів і при використанні показує високу швидкість роботи і надійність.

Наступним критерієм при виборі планшета є екран. Діагональ дисплея планшетних комп’ютерів варіюється від 5 до 10.1 дюймів. Не варто забувати про дозвіл. Чим більше буде дозвіл екрана, тим краще. При низькому дозволів, зображення буде не найприємнішим. Для великих діагоналей (9-10 дюймів) достатнім дозволом є 1280 × 800, для більш мініатюрних моделей вистачить і 1024? 600. Екрани бувають ємнісні і резистивні. Різниця між ними в тому, що ємнісні реагують на торкання рук, а резистивні дисплеї розпізнають тільки стилус.

При вирішенні питання, який же вибрати планшет, слід також враховувати комунікативні можливості апарату. Крім функцій Wi-Fi і Bluetooth, деякі моделі володіють вбудованим 3-G модемом, що дозволяє залишатися в інтернеті незалежно від місця розташування.

Процесор і оперативну пам’ять варто вибирати виходячи з ОС планшетного комп’ютера, для Apple вистачить 1 ГГц процесора і 256Мб оперативної пам’яті, Android більш вимогливий в цьому плані і вимагає двоядерний процесор і 1 Гб оперативної пам’яті. Але це лише мінімальні вимоги для комфортної роботи. В кінцевому підсумку, чим вище буде частота процесора, тим якісніше буде працювати ваш планшет.

Важливим чинників для будь-якого портативного пристрою залишається ємність акумулятора. Планшети з високої цінової категорії, здатні витримати близько 10 годин автономної роботи, а дешеві моделі протягнуть близько 3 годин. Тому, якщо у вас немає часу безперебійно заряджати ваш пристрій, необхідно уважно вивчити характеристики батареї.

Що ж стосується цінового питання, то можна купити планшет в районі 2000 гривень, але його якість буде розчаровувати вас з кожним днем. Планшети, які будуть відповідати всім вашим вимогам, коштують близько 5000 гривень. Інтернет магазин Notus має великий асортимент різних планшетів. Необхідна вам пристрій вибрати можна на www. notus. com. ua / Apple-iPad-Mini.

 

Рекомендуємо для ознайомлення: