Як вибрати паяльник для труб

Заміна старих сталевих труб на пластикові — масова тенденція. Труби міняють і в сучасних міських квартирах, і в заміських садибах, і в селах. Як не крути, але пластикові труби — це надовго. До того ж для того, у кого руки ростуть «звідки треба», поміняти труби самому — завдання нескладне. Технологія досить проста, вся справа тільки в тому, як вибрати паяльник для труб.

Звичайно, у всіх спеціалізованих магазинах є продавці, які начебто розбираються в темі, але, по правді кажучи, їм лише б продати. Покладатися на інтуїцію — небезпечно. Порадитися з товаришем — можна, але теж не напевно. Найкраще — зайнятися глибоким вивченням питання самому. А ми вам в цьому допоможемо.

У питанні «як вибрати паяльник для труб» доведеться врахувати наступні важливі моменти:
Перш за все, зрозуміти, як і для чого саме буде використовуватися цей прилад — домашній ремонт або професійні послуги;

— якщо для своїх домашніх потреб, то потужності в 1500 Вт вистачить. З таким апаратом вже йде все необхідне (насадки, ножиці, рівень і навіть рулетка). Якщо ви плануєте займатися зварюванням труб професійно, вам уже потрібен прилад більшої потужності, не менше Потужність 2000 Вт. Окремо доведеться докупити набір зварювальних насадок, вони можуть бути різного діаметру (від 16 до 110 мм) і тоді вам буде по плечу зварювання труб будь-якого розміру;

— важливий аспект — чиє виробництво? Європейські паяльники, наприклад, чеські, відчутно дорожче своїх китайських побратимів, але вони і надійніше. В середньому ціновому сегменті — паяльники турецькі, вони досить міцні і ціна на них «не кусається». Однак нерідко при більш ретельному огляді і експлуатації з’ясовується що «чеський» паяльник — насправді китайський. Однак на один раз зійде і такий;
Віддавайте перевагу паяльників в комплексі з насадками і чим більше насадок, тим більше ваші можливості;

— перш ніж оплатити покупку, переконайтеся, що в наявності є інструкція російською мовою. Адже порушення в технології зварювання тягнуть за собою не тільки брак у роботі, а й високий ризик травматизму.

Варто нагадати, що крім зварювального паяльника вам знадобляться і скребки на http: // www. kz. all. biz / skrebki-bgg1057537, які незамінні при зачистці і зняття оксидного шару на поліпропіленових трубах будь-якого діаметру при підготовці до зварювання. Використання скребка не тільки забезпечить високу якості зварного стику, а й значно дорікне роботу. Очевидно, що професіоналам без них не обійтися.

А тепер розглянемо один з лідерів ринку зварювальних апаратів — турецька паяльник CANDAN. Потужність його складає 1,5 кВт і 2 кВт, також вони відрізняються двухконтурной системою нагрівання. До плюсів апарату можна віднести і порівняно невеликий обсяг і вага, а також і зручна рукоятка. CANDAN — одна з найпопулярніших і затребуваних марок на російському ринку, а наших спеців не обдуриш!

Детальну інформацію читайте на сайті Allbiz.