Як вибрати гарячу путівку

Куба вважається островом свободи. Люди, які вирішили відвідати настільки дивовижну країну, мають можливість в цьому переконати на своєму ж досвіді. Всі жителі цієї місцевості знають дуже простий, але в той же час дієвий рецепт більшого щастя, яке дозволяє швидкими темпами позбутися депресії і нудьги. Потрібно просто посміхнутися і надати можливість свого тіла вільно рухатися під яскраві і запальні ритми танців, які кубинці танцюють тут всюди.

Також на Кубі буде дуже добре любителям класичного пляжного відпочинку, оскільки пляжі на острові різноманітні: з сірим піском, з екзотичним чорним і навіть з сліпуче-білим. А вода прозора і тепла, а також має смарагдовий колір. Можете не турбуватися — на дні немає ніяких гострих каменів, морських їжаків і сход практично рівний.

Життя на Кубі можна назвати справжнім святом.

Тут знаходиться велика кількість клубів, дискотек. Протягом літа проходять відомі в усьому світі гаванські карнавали. Кожне велике місто влаштовує свій карнавал. Але найефектніші, гучні карнавали організовують в останні тижні липня і в перший тиждень серпня. Якраз в цей час на вулицях голосно шумлять вечірки, звучить кубинська музика, і постійно рухаються неймовірно барвисті процесії, накриваються розкішні столи.

Куба — це батьківщина латиноамериканських танців. Саме тут танцюють практично всі. Самі по собі кубинці граціозні і мають неповторну пластику. Музика у них практично в крові. Знаменитої є запальна сальса, румба, регетон, ча-ча-ча, мамбо. Повірте, що і Вам незабаром захочеться плавно пуститися в веселий танок.

Також атмосфера Куби асоціюється з легендарними сигарами, з найкращим ромом, холодненьким мохіто, п’янкої дайкірі. Безліч людей відправляються в Кубу для того щоб відчути всю радість життя, мрію і повноцінну свободу. Саме Куба надає можливість насолодитися такими приємними речами.

Кубинці відрізняються гостинністю, усміхнені і життєрадісністю. Дайвінг на Кубі обходиться відносно недорого. Але ця індустрія широко розвинена. Екосистема знаходиться в безпеці, а підводний світ багатий на коралові сади, печери. У рифах живуть тропічні молюски, риби, ракоподібні.