Як вибрати омивач для скла

Кожен автовласник прагне до того, щоб підтримувати свою машину в ідеальному стані. Для полегшення такого завдання виробники виготовили різні засоби автохімії. З їх допомогою можна усувати різні дефекти, подряпини без відвідування автосервісу.

Однією з важливих складових такого догляду є догляд за двірниками і омивачами. Забруднення погіршують огляд і часто призводять до аварій. Для цього слід використовувати омивачі скла.
Розглянемо основні типи омивателей:
літні.

Це омивательной рідина, яка не утворює піну і після неї не залишаються розводи на склі. Вона очищає досить серйозні забруднення, не залишає соляні відкладення на форсунках. До їх складу входить етиловий спирт. Звичайно, що спочатку присутня специфічний запах, але він швидко вивітрюється.

— зимові. Ці омивачі дуже затребувані і необхідні. Вони швидко прибирають сніг, усувають різні розводи. Головна їхня функція — це використання при досить низьких температурах. Для досягнення такого ефекту використовується ізопропіловий основа, яка замерзає тільки при низьких температурах. Головний мінус цього кошти — важкий і неприємний запах. Але використання різних ароматизаторів усуває цей недолік. Зимові рідини мають свої підгрупи. Це залежить від температури замерзання. Від цього і залежить ціна на такий засіб.

Не варто купувати дешеві омивачі, так як ви не отримаєте потрібного результату. Ефект буде такий же, як від використання звичайної води. Варто ретельно вивчити склад, щоб швидко і ефективно досягти потрібного результату. Слід правильно вибрати хорошу рідину, яка буде відповідати сезону.

У кожному спеціалізується магазині є досить широкий асортимент таких омивателей. Популярні на сьогодні покупки через інтернет, які не тільки економлять час покупця, але і його гроші. Інтернет-магазин http: // ledocool. com. ua надає широкий вибір якісної автохімії для автомобіля. На сайті ви можете ознайомитися з асортиментом, вивчити склади препаратів, отримати кваліфіковану консультацію. Магазин завжди піклується про своїх клієнтів і пропонує продукцію за доступною і лояльною ціною.