Як вибрати обігрівач для будинку

Багато людей обурюються з приводу опалення. Але на даний момент є спосіб, завдяки якому можна вийти з положення, пов’язаного з поганим опаленням. Це придбання якісного обігрівача.

На даний момент є великий асортимент різних обігрівачів, і кожен з них працює або на природному газі, або на електроенергії, або на рідкому паливі. Обігрівачі, які працюють на електроенергії, бувають наступних видів: інфрачервоні кварцові, масляні радіатори, конвектори та тепловентилятори. І щоб не заплутатися в такому великому асортименті, ми постараємося в цій статті допомогти Вам правильно вибрати обігрівач.

Як вибрати обігрівач для будинку?

Маслений обігрівач.

Цей обігрівач б популярний ще за радянських часів.

Переваги:

Такий вид обігрівача не вимагає частих ремонтів, буде досить протерти пил. Також для їх роботи не потрібно високо напруга, максимум 2кВт. Коштує такий обігрівач недорого, і тому його може придбати кожен.

Для розігріву такому обігрівача потрібно чимало часу, зате тепло тримає довго. У масленого обігрівача є невеликі коліщатка, що дозволяє без великих труднощів переносити його.

Мінуси:

Такий вид обігрівача не можна встановлювати в маленькій квартирі, так як він займе чимало місця. Про нього може випадково хтось обпектися, і тому такий обігрівач потрібно подалі тримати, особливо подалі від дітей. А залишати включеним його взагалі не можна.
На ньому можна сушити якісь речі.
Даний обігрівач категорично заборонено використовувати у волого приміщенні.

Конвектор

Такий вид обігрівач має деякі якості масляного обігрівача.

Переваги

Якщо використовувати конвектор, то повітря все одно залишається чистим, так як він нагрівається з температурою 60 градусів Цільсій. У такого обігрівача корпус не перегрівається і не виникає ризик виникнення пожежі.
У такого обігрівача мінусів немає.

Електрокамін.

Цей вид обігрівача в основному використовується в якості предмета дизайну. Його набувають ті люди, які зможуть оплатити, то електрику, яке вони використовують для своєї роботи. Якщо Вам потрібен ефективний обігрівач, то купувати електрокамін не варто.

Інфрачервоний.

Переваги:
економія електроенергії
-безпеку
-шумоізоляція
-швидкість обігріву
-простота установки

Недоліки
-Вузькі зона обігріву, встановлена спочатку
-не використовувати в стаціонарних приміщеннях

Якщо Ви хочете придбати якісний обігрівач, то зайдіть на http: // gorvozduh. com. ua /

Стаття написана за матеріалами інтернет магазину кліматичної техніки gorvozduh. com. ua