Як вибрати моторне масло

Якість моторного масла — це найважливіший фактор в роботі двигуна автомобіля. Тому варто дуже відповідально підійти до його покупки. Адже сьогодні на автомобільному ринку з’являється величезна кількість нових фірм, і всі вони заявляють про найкращій якості свого масла.

Однак, не варто вірити лише рекламі. Дуже важливо знати деякі деталі, щоб не нашкодити мотору. Бійтеся придбати підроблене масло, адже воно може завдати тільки шкоди.
Всі автомобілісти знають, що роль моторного масла в мастилі. Воно утворює плівку між труться деталями, а також вбирає в себе продукт згоряння разом з крупинками металевої стружки. Крім того, масло потрібно для того, щоб охолоджувати двигун і захистити метал від корозії.

Купувати моторне масло рекомендується виключно у офіційних дистриб’юторів або на СТО CASTROL EDGE PROFESSIONAL A5 5W-30 ціна. Таким чином, в деякій мірі ви отримуєте гарантію того, що це не підробка.

Вибираючи масло потрібно знати і враховувати рекомендації компанії, яка справила ваш автомобіль. Це можна прочитати в керівництві по експлуатації транспортного засобу. Багато авто виробники вказують конкретні фірми масел, які рекомендовані для використання для даної конкретної марки автомобіля. CASTROL EDGE PROFESSIONAL A5 5W-30 купити можна на сайті виробника.

Але якщо ви власник старого авто, то швидше за все інструкції у вас на нього не буде. Тому потрібно при виборі масел бажано знати деякі показники. Наприклад, клас в’язкості, якості і тип масла, а бувають масла: мінеральне, синтетичне або напівсинтетичне.

У чому відмінність мінерального від синтетичного масла?
Мінеральне масло виготовляється з нафти, за допомогою рафінування, а потім воно проходить дистиляцію. Таке масло може бути двох типів, нафтенові або парафиновое. До складу таких масел входить ряд присадок, і тому воно досить перестає бути в’язким і погано змащує.

Самі підходящі масла — це парафінові. Вони володіють хорошими характеристиками щодо в’язкості і температури.
Синтетичне ж масло отримують в результаті синтезу певних хімічних сполук, і таким чином маслу задають необхідні характеристики.

Ще одна важлива характеристика — це в’язкість, оскільки від цього буде залежати наскільки легко буде заводитися автомобіль при низьких температурах.

Тому масла поділяють за минулими сезонами: зимове, літнє і буває також всесезонноє.
Зимове масло маркується числом і буквою «W», а літній тільки числом: SAE 30, 40.

Число перед буквою W на зимовому маслі позначає рекомендовану максимально низьку температуру використання цього масла.
Більш докладно про масла в загальному, або зокрема про CASTROL EDGE PROFESSIONAL A5 5W-30 відгуки можна знайти на сайті ad-oil. com. ua.