Як вибрати модні лосини

У гардеробі кожної модниці обов’язково можна знайти лосини, які протягом довгих років не виходять з моди. Лосини не тільки зручні, але також вони підкреслюють жіночність та сексуальність, відмінно гармонують як з ошатною, так і повсякденним одягом. Лосини http: // kolgot. net / shop / legginsy можуть бути пошиті з різних матеріалів, вони зустрічаються у величезній кількості кольорів, можуть бути як однотонними, так і прикрашені різними малюнками.

Але і лосини потрібно вміти правильно носити, щоб виглядати дійсно стильно, а не вульгарно. На сьогоднішній день наймоднішими варіантами є такі моделі: лосини з принтами, однотонні лосини, лосини з сіточкою і шкіряними вставками. Потрібно знати, що лосини – це не колготки, і пошиті вони повинні бути з більш щільних матеріалів.

Найкраще вибирати моделі з найбільш натуральних складових, тоді вони будуть більш приємно сидіти на вашому тілі і надавати вам впевненості. Найкраще купувати лосини темних відтінків, вони візуально роблять ноги стрункішими і довшими. Також «витягне» ноги вертикальний принт, а не горизонтальний. Також сьогодні кілька пішли на задній план екстравагантні забарвлення, все більше дівчата віддають переваги класичним моделям.

Лосини чорного і білого кольорів – це базовий елемент гардеробу. Але варто враховувати і той факт, що білі лосини, як і колготки білого кольору, можна носити тільки дівчині з ідеально стрункими і рівними ногами. Білий колір здатний підкреслити всі недоліки фігури, вона буде безглуздо дивитися на дівчині з повними ногами, а ось чорні і, в цілому, темні лосини їй якраз дуже підійдуть. Чорний колір як би «вирівнює» ноги, робить їх більш худими і довгими.

До того ж, чорний і сірий кольори більш практичні, їх можна носити кожен день. Лосини таких кольорів підійдуть практично під будь-яку туніку, незалежно від того, якого вона буде кольору.

Без прикриває таза туніки можна носити тільки максимально щільні лосини, які ні в якому разі не будуть просвічуватися. Капронові моделі підходять тільки для того, щоб носити їх з шортами, спідницею, туніками, сукнями, але аж ніяк не як незалежний елемент гардероба. Дотримуючись цих простих правил, ви завжди будете виглядати жіночно, елегантно і вишукано.