Як вибрати маску альгинатную

Серед жінок які стежать за собою, особливої славою користуються альгінатние маски. Уже через кілька процедур особа молодіє років так на 5.

І все це ми маємо можливість проводити у себе вдома, а ось ефект як після процедур в елітних салонах. Дана процедура в салоні коштує в середньому доларів 50 за один раз. А ось в домашньому догляді ця процедура буде коштувати 1-2 долари.

Секрет в тому як вибрати Маски альгінатние правильно. Маска має дуже хороший склад, коаліновая глина, водорості ламінарії і альгінатна кислота роблять її чудо дієвою.
Кращий метод при боротьбі із зморшками, це маски альгінатние, кажуть провідні косметологи.

Відомі світові красуні такі як Ума Турман, Джулія Робертс, Камерон Діас, Кайлі Міноуг регулярно проходять процедуру з використанням альгинатной маски.
Рецепт приготування

Що б приготувати маску в домашніх умовах, знадобиться альгінат натрію в порошку. Ще знадобиться кольорова глина і ламінарія в порошку. Необхідно точно виміряти всі пропорції.
Готуємо альгинатную маску

Розвести порошок альгінату (три чайні ложки) очищеною водою (60 мл), залишити на годині 5-6. В окремій ємності змішуємо дві чайні ложки водоростей з водою (30мл), на хвилинки дві. В іншому посуді змішуємо дві чайні ложки білої глини з водою (30мл).

Далі вливаємо водорості і глину в альгінат. Нанести на обличчя, губи, повіки, шию, чи не покриваючи ніздрі, що б можна було дихати. Витримувати маску на обличчі хвилин близько 15. Коли маска застигне, потрібно окуратно зняти її у напрямку вгору.

Дуже важливе значення правильності нанесення альгинатной маски на обличчя. Наносимо по лініях масажним від центру в напрямку до скронь. Таке нанесення дає особі ефект лімфодренажу.

А ось якщо ви завдасте маску неправильно, тоді отримаєте набряклість і ефект ліфтингу буде менш помітний на обличчі. Перед безпосередньо нанесенням альгинатной маски бажано добре зволожити обличчя, тоді ефект буде більш помітним, результат краще позначиться на шкірі і корисні речовини краще будуть проникати в шари шкіри.

Робити альгинатную маску потрібно від 3 днів до тижня, в залежності від стану шкіри і очікуваного ефекту. Зберігати маску можна взагалі, для кожної процедури слід готувати нову маску. Великим плюсом є те, що альгінатна маска є гіпоалергенної.
Тепер ми знаємо як вибрати Маски альгінатние і як правильно і з користю її використовувати.