Як вибрати мартингал

Сказати складно, звідки у слова мартингал утворилося стільки значень, одне безсумнівно, в трейдер використовувати стратегію мартингал для депозиту критично. Чим стратегія мартингал хороша, і де її слабкі сторони, як відловити в своїй стратегії spiking вчасно, чи можна назвати ринок мартингали, що таке мартингал — ці всі і деякі ще питання, взаємопов’язані між собою, розібрані в цій статті.

Етимологія
У російську мову мартингал прийшов від англійського «martingale». Найстарішим значенням слава мартингал є додатковий привід, він не дозволяє коні піднімати голову в русі. Це найпопулярніше значення, але для нас набагато важливіше інше: мартингали називають стратегію при програші — подвоєння ставки.

Трейдери називають так все родинні стратегії. Математики мартингали називають процес, який реалізує «чесну» гру, в ній, якщо брати за середнім, не можна не програти, не виграти. Як із значенням цього слова відбулися такі зміни неясно, але подейкують, що дуже давно у Франції було село з такою назвою, а жителі були надзвичайно азартні. Скільки б значень не мало слово мартингал, завжди знаходяться любителі від незнання обізвати їм щось ще.

Мартингал як стратегія.
Мартингал спочатку передбачає подвоїти ставку програючи в будь-яку азартну гру, наприклад в рулетку. Безсумнівно, ця стратегія гарантовано дасть виграш. Адже повезти колись повинно! Але світ поки не заповнюється людьми розбагатіли на рулетці, але ж стратегія і здається елементарної. Так у чому справа? Якщо грошей у вас не нескінченно багато, починаючи з маленької ставки можна протриматися дуже довго?

Схожа логіка часто веде розумних людей таку стратегію випробувати на своїх грошах, але не на рулетці. Ті хто трохи розумніші і сміливіше пробують зробити це на чужих грошах. Новоспечений шарлатан / трейдер починає гру. Збиткові і прибуткові угоди чергуються і завдяки подвоєння ставки гравець деякий час заробляє, це дозволяє гравцеві повірити в свій ідеальний вибір.

Але через деякий час чорна смуга стає довшим і на нове подвоєння грошей вже не вистачає. І нарешті, в просторах Інтернету з’явився ще один нещасний, йому як і всім «не вистачило йому зовсім трохи», його вбило звичайне невезіння.

Сьогодні мало хто ведеться на мартингал на ru. all. biz, але не можна недооцінювати дурість любителів такої легкої наживи.
Ринок не є мартингали. Суть полягає в тому, що в разі, коли теоретично неможливо заробити, існує величезна кількість способів обдурити спостерігача / себе надавши нібито на перший погляд «прибуткову» стратегію.