Як вибрати лобове скло

На сучасному ринку автомобільних комплектуючих є досить великий вибір різних типів лобових стекол для автомобілів. Вони мають відмінності за своєю якістю і вартістю. У разі правильного підбору автомобільного скла воно буде вам служити протягом дуже довгого часу.

Вартість оригінальних автомобільних лобових стекол завжди досить висока. Однак не кожен автолюбитель готовий викласти за них більшу суму грошей. На сьогоднішній момент існує достатня кількість різних альтернативних стекол для автомобіля. Вони виробляються відомими світовими виробниками. Вибираючи це альтернативне лобове скло вам треба обов’язково перевіряти, наявність у продавців необхідних сертифікатів на насіння соняшнику. Гарне альтернативне лобове скло не поступиться своєю якістю оригінального. Однак при цьому його вартість дешевше приблизно в кілька разів.

Ви повинні враховувати, що навіть продукція найвідоміших виробників завжди може бути бракована. Ось чому перед здійсненням покупки рекомендовано виконання найпростіших процедур. Спочатку необхідно провести візуальний огляд майбутнього автоскла. При наявності на ньому сколів, потертостей, подряпин або тріщин, вам краще відмовитися від використання цього виробу низької якості. Якісне скло володіє гладкими, добре обробленими краями. На особливу увагу заслуговує огляд на наявність спотворень. Це пов’язано з тим, що такий шлюб можна зустріти найчастіше. Лобове скло не повинно мати каламутність.

Для виготовлення якісних лобових стекол необхідні заводські умови. При їх виробництві користуються сучасним автоматизованим обладнанням. Роблячи вибір вам треба звернути увагу на те, які розміри мають скла. Вони повинні дотримуватися дуже чітко. Всі автомобільні заводські скла мають чорну маркування в кутку, на якій повинно бути вказівка на виробника, і тип автоскла. При наявності в маркуванні помилок, вам краще відмовитися від використання пропонованого продукту.

Чи не рекомендовано користуватися нестандартними лобовими стеклами. Вони через деякий час починають пропускати вологу і бруд всередину салону. Якщо ви все таки зважитеся на покупку триплекса, то не економте на цьому гроші. Якщо триплекс виготовлений неякісно це може привести до серйозних загроз безпеки водія, а також пасажирів. Саме якістю скла в першу чергу визначається ваша безпека.