Як вибрати квартиру для покупки

Будь-яка людина, що проживає у великому місті, бажає мати власне житло. Для багатьох його придбання перетворюється в досить серйозне випробування. Переймаючись питанням як вибрати квартиру для покупки, кожен мріє знайти ідеальний для себе варіант. Вибираючи житло, покупці враховують вартість, площа квартири, освітленість приміщення, а також безліч інших важливих чинників. Як же правильно вибрати житло для себе?

Купуючи квартиру, необхідно вибрати і зручний для проживання район. Далі варто вибирати між новобудовою і вторинним житлом.
Визначившись з найбільш головними питаннями, далі переходимо до розгляду варіантів районів для проживання. Переймаючись питанням — як вибрати квартиру для покупки, важливо визначити для себе основні критерії зручного для проживання району.

В першу чергу, бажано, щоб поруч з будинком була зелена територія, автомобільна траса знаходилася на відстані, поблизу були відсутні
підприємства промислового призначення. Невгамовний шум і шкідливі викиди різних газів будуть чинити негативний вплив на організм, викликаючи, з плином часу, серйозні захворювання. До таких хвороб відносяться ракові пухлини, респіраторні захворювання і так далі.

Для деяких дуже важливо, щоб будинок був розташований недалеко від роботи, навчання або близьких друзів і родичів. Звичайно, в 50% випадків ці критерії не завжди враховуються. Адже місце навчання або роботи може змінитися. Інша справа — проживання недалеко від родичів.

Крім району, важливо зробити огляд всього будинку, де розташована цікавить квартира. Не важливо, новий це будинок, як в жк новобудови http: // sunbrama. tmm. ua /, або старий, він повинен відповідати необхідним санітарно-гігієнічним нормам. Сюди відносяться газокоммунікаціі, електропостачання, каналізація, сміттєпровід, водопостачання і так далі. Не кожен може поцікавитися — наскільки глибоко під будинком залягають грунтові води.

Далі, найважливіший момент — огляд квартири. Не варто соромитися питати у справжніх господарів всі документи на житло, оглянути їх на справжність. Оглядаючи квартиру зсередини, потенційні покупці оцінюють внутрішнє оздоблення, її якість, відсутність цвілі, сирості, грибка. Візуально потрібно оцінити освітленість, розмір кожної кімнати, герметичні чи двері і вікна. Якщо все задовольняє, можна приступати до вирішення, купувати квартиру чи ні.