Як вибрати купальник

Вибір купальника – завдання ще більш складна, ніж правильний вибір одягу. Адже ви повинні виглядати в ньому ідеально. Як придбати модель, яка і достоїнства вашої фігури підкреслить, і дискомфорту під час водних забав не принесе?
Магазин http: // insecret. com. ua / пропонує безліч моделей якісних купальників від європейських виробників. Всі вони гарні, і зробити вибір багато хто просто не в змозі. Що ж робити, адже відпустку-то не за горами?

Існує ряд нескладних правил, керуючись якими, ви придбаєте максимально відповідну вам річ.
Перш за все вирішите, що саме вам потрібно від купальника, в якому стилі він повинен бути виконаний – спортивному, класичному, або, може бути, романтичному? Сучасні моделі, навіть найвідвертіші, дуже зручні і мають простий дизайн. Коригувальні купальники, що приносять дискомфорт, більш не є актуальними. Що стосується «ступеня відкритості», тут вже вирішувати вам. Але у відпустку, звичайно, краще взяти привабливий роздільний комплект.

При цьому верх і низ можуть мати різні відтінки або кольору.
Вибираючи купальник, обов’язково враховуйте особливості своєї фігури. Не забувайте і про те, як саме ви будете проводити дозвілля. Може бути, вас запросять на пляжну вечірку. У такому випадку виберіть оригінальну закриту модель. Асиметричність, привабливі візерунки – все це буде як не можна до речі.

Зараз в моді яскраві відтінки, фактури, привертають до себе увагу. Популярністю користуються сяючі матеріали – але вдень на пляж одягати подібний купальник не варто, адже він є таким собі пляжним аналогом вечірньої сукні.
Уникайте крайнощів – «глухих» моделей і купальників, про присутність яких свідчать тільки тонкі ниточки.

Купальники і типи фігур

Якщо у вас широкі стегна і вузькі плечі, віддайте перевагу моделі з лаконічним низом. Звузити стегна і зробити ноги довшими допоможуть плавки, які мають великі вирізи на стегнах і високу талію. Що стосується верху, вибирайте бюстгальтери з брошками та іншими декоративними елементами, «відповідальними» за збільшення обсягу.

З типом фігури «трикутник» ситуація протилежна. В цьому випадку знадобляться додають обсягу плавки і лаконічний бюстгальтер.
А темний купальник з акуратним, але разом з тим виразним малюнком підійде власницям фігури з назвою «пісочний годинник».