Як вибрати кулькову ручку

На перший погляд ручка цілком непомітна річ, але, тим не менше вона є просто необхідним предметом для письма. Починаючи з шкільного віку і до самої старості люди використовують сотні ручок. Учням вона потрібна для того, щоб вчиться, студентам писати конспекти. Більшість робіт пов’язано з записами, навіть в епоху комп’ютерів.

Дизайни корпусів ручок найрізноманітніші, наповненням, які пишуть елементом, вони теж відрізняються. Від зручності ручки залежить краса почерку, швидкість записування та навантаження на руку. У людей, яким необхідно багато писати, від незручних канцтоварів може розвинутися деформація середнього пальця.

На сьогоднішній день, найпопулярнішими є кулькові та гелеві ручки. Вони влаштовані по-різному і у кожного виду є свої сильні і слабкі сторони. Кульковий стрижень наповнений кольоровий пастою, в металевому наконечнику трубка, в кінці встановлений кулька. Шарик обертається, подаючи чорнило на лист, тому такі ручки не пишуть у вертикальному положенні і по нерівній поверхні.

У гелевих ручок інший принцип і склад пише речовини. Чорнило в ній в’язкі, на водяній основі. Трубка стрижня наповнена барвником, а кулька знаходиться в середині пише елементу, тому чорнило надходять краще, ковзає ручка відмінно, але їх подача не регулюється.
Для різних цілей і ручки знадобляться різні. Наприклад, кулькова пише тільки на папері, в той час як гелева практично на всіх поверхнях.

При намоканні чорнило зі звичайних стрижнів розтікаються, втрачається весь текст, а гелеві не бояться вологи. Лист, написаний від руки кульковою ручкою, виглядає звичайно, а різноманітність кольорів і відтінків гелевих ручок разюче. Вони є навіть з блискітками.

Крім перерахованих вище відмінностей є й інші особливості. Школярам, особливо молодших класів, які тільки освоюють манера письма, краще користуватися кульковими ручками по ряду причин. По-перше, дитина може виробити правильну постановку руки і натиск. Є спеціальні ручки для першокласників, вони пишуть тільки під певним кутом. Форма корпусу у них трикутна з гумовою підкладкою під пальці.

Гелеві ручки при неправильному поводженні можуть залишати плями в зошитах або бруднитися. Студентам і клеркам, чия робота пов’язана з великою кількістю тексту, краще підійдуть гелеві ручки.
На сайті brand-service. com. ua величезний вибір канцелярських товарів, всіляких видів і дизайнів.