Як вибрати кран у ванну

У процесі ремонту у ванній кімнаті важливо продумати все до дрібниць. Швидше за все, ви вже встигли переконатися, наскільки трудомістким є ремонт саме в цій частині вашого будинку або квартири, і тому розумієте, що робити все потрібно про запас
Економити на сантехнічних питаннях ми вам відразу ж настійно не рекомендуємо. Ось уявіть, ви купили дорогу плитку, купили дорогу раковину, унітаз, ванну, а змішувачі встановили дешеві, нікуди не придатні. І ось у вас вдома красива ванна, але протікає кран. Таке нікуди не годиться.

Тому ми вам рекомендуємо зі старту купувати дорогий змішувач http: // santehsvit. com / category / krany /, який прослужить вам максимально довго, при цьому, не гризучи вас різними неприємностями зі свого боку. У даній статті ми поговоримо про те, на які основні моменти слід звертати свою увагу, коли ви купуєте таку деталь як змішувач в свою ванну кімнату.

Отже, змішувачі бувають змішувачі одних важелів, ДВОХВЕНТИЛЬНІ, змішувачі-термостати і змішувачі сенсорні. Ми вам пропонуємо коротко поговорити про всі ці різновиди, щоб зрозуміти чим хороша чи не гарна кожна з них.

Одноважільний змішувач, що цілком зрозуміло з його назви, має одну рукоятку, яка відповідає за подачу одночасно і холодної, і гарячої води. Все залежить від того, в який бік ви повернете ручку. Такі змішувачі елементарні в своїй конструкції, і тому, коштують вони не так вже й дорого. Багато користувачів, в силу їх простоти, віддають перевагу саме таким змішувачів.

Двохвентильні змішувачі теж досить прості і доступні. У них два крана — один для холодної води, а другий, відповідно, для гарячої. Теж досить зручний і простий кран для вашої ванної кімнати.

Що стосується змішувачів-термостатів, то вони є останніми ноу-хау в світі сантехнічних аксесуарів. Таке змішувач дозволяє вам зафіксувати температуру води, яка подається, а також посилено турбується про вашу безпеку, захищаючи вас від опіків. Так, він не дозволяє воді нагріватися вище 38 градусів.

Сенсорний змішувач купувати в квартиру, напевно, не найкраща ідея. Але якщо все ж вам хочеться мати його у себе вдома, пам’ятайте, що він повинен бути найкращої якості, інакше швидко зламається.